PDA

Zobacz pełną wersję : Karta sandisk



igorrro
22-07-2011, 02:00
Sandisk 8GB Extreme SD Card (SDHC) 30MB/s - Class 10 - przed chwila zamowilem sobie on line taka karte,
posiadam Nikona D90 i nie wiem czy nie szczelilem sobie byka?
nie ma na niej napisu hd video

Czy ta karta bedzie kompatybilna z tym aparatem czy tylko bedzie sluzyla fot a do krecenia filmow w hd juz niestety nie posluzy? ;(

igorrro
22-07-2011, 02:02
podaje link do w/w karty

http://www.mymemory.co.uk/SDHC/SanDisk/Sandisk-8GB-Extreme-SD-Card-(SDHC)-30MB_s---Class-10

arttie
22-07-2011, 08:06
Mam SanDiska Extreme III (class 6) i zapis video w D90 działa bez problemu.
Nie powinieneś mieć z tą karta problemu.