Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Karta sandisk

  1. #1

    Domyślnie Karta sandisk

    Sandisk 8GB Extreme SD Card (SDHC) 30MB/s - Class 10 - przed chwila zamowilem sobie on line taka karte,
    posiadam Nikona D90 i nie wiem czy nie szczelilem sobie byka?
    nie ma na niej napisu hd video

    Czy ta karta bedzie kompatybilna z tym aparatem czy tylko bedzie sluzyla fot a do krecenia filmow w hd juz niestety nie posluzy? ;(

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Mam SanDiska Extreme III (class 6) i zapis video w D90 działa bez problemu.
    Nie powinieneś mieć z tą karta problemu.
    Nikon D90 | Σ10-20/4-5.6 | N18-105 | N50/1.8 | N75-300 | SB900 | MC-DC2 | ML-L3 | Case Logic SLRC 4 | Benro Beyond Z40 | Canon PowerShot A80

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •