Zobacz pełną wersję : minecraft?
jackrabbit
13-07-2011, 21:38
gra ktos? dopiero sie na to natknalem i mysle ze ciekawe, cos jak polaczenie Tibii i Lego, gierke zanabylem, teraz jeszcze laptopa nowego potrzebuje bo na moim netbooku nie chodzi :)
Stach2008
14-07-2011, 07:22
graliśmy i to sporo :)
grałem ;-)
http://www.youtube.com/user/MinecraftPL
Maciek R
14-07-2011, 23:47
Rzuciłem ten nałóg, po zbudowaniu piramidy, sfinksa, zamku, Estadio Santiago Bernabeu, metra i przeprowadzeniu rzeki przez pół mapy chyba...
Strasznie wciąga. :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.