PDA

Zobacz pełną wersję : minecraft?



jackrabbit
13-07-2011, 21:38
gra ktos? dopiero sie na to natknalem i mysle ze ciekawe, cos jak polaczenie Tibii i Lego, gierke zanabylem, teraz jeszcze laptopa nowego potrzebuje bo na moim netbooku nie chodzi :)

kewlas
13-07-2011, 21:51
Moje dzieci grają :)

Stach2008
14-07-2011, 07:22
graliśmy i to sporo :)

conra
14-07-2011, 19:39
grałem ;-)
http://www.youtube.com/user/MinecraftPL

Maciek R
14-07-2011, 23:47
Rzuciłem ten nałóg, po zbudowaniu piramidy, sfinksa, zamku, Estadio Santiago Bernabeu, metra i przeprowadzeniu rzeki przez pół mapy chyba...

Strasznie wciąga. :mrgreen: