gra ktos? dopiero sie na to natknalem i mysle ze ciekawe, cos jak polaczenie Tibii i Lego, gierke zanabylem, teraz jeszcze laptopa nowego potrzebuje bo na moim netbooku nie chodzi![]()
Szukaj
gra ktos? dopiero sie na to natknalem i mysle ze ciekawe, cos jak polaczenie Tibii i Lego, gierke zanabylem, teraz jeszcze laptopa nowego potrzebuje bo na moim netbooku nie chodzi![]()
Moje dzieci grają![]()
D90 , N18-105 , V58 1.4 , N50/1.8 AF, SB700 , miłość do przyrody.
graliśmy i to sporo![]()
Sony a6000, SEL20F28, SEL50F18
Nikon D3000 DX 18-55mm VR & Canon EOS 3000 EF 38-76mm
Projekt tapeta opis i regulamin | Projekt tapeta: galeria: conra
Rzuciłem ten nałóg, po zbudowaniu piramidy, sfinksa, zamku, Estadio Santiago Bernabeu, metra i przeprowadzeniu rzeki przez pół mapy chyba...
Strasznie wciąga.![]()
Skontaktuj się z nami