Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: minecraft?

  1. #1

    Domyślnie minecraft?

    gra ktos? dopiero sie na to natknalem i mysle ze ciekawe, cos jak polaczenie Tibii i Lego, gierke zanabylem, teraz jeszcze laptopa nowego potrzebuje bo na moim netbooku nie chodzi

  2. #2

    Domyślnie

    Moje dzieci grają
    D90 , N18-105 , V58 1.4 , N50/1.8 AF, SB700 , miłość do przyrody.

  3. #3

    Domyślnie

    graliśmy i to sporo
    Sony a6000, SEL20F28, SEL50F18

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Rzuciłem ten nałóg, po zbudowaniu piramidy, sfinksa, zamku, Estadio Santiago Bernabeu, metra i przeprowadzeniu rzeki przez pół mapy chyba...

    Strasznie wciąga.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •