PDA

Zobacz pełną wersję : Wacom Graphire4 Classic - tablet



osowiak
04-02-2007, 21:35
Witam,

prosiłbum o pomoc i garsc informacji , otóż dużo słyszałem o tabletach , które są bardzo pomocne przy pracy w szopie, jak macie jakieś doświadczenia to napiszczie jaki wybrać i czy naprade będzie pomocny.

Władca Pixeli
04-02-2007, 21:40
http://forum.nikon.org.pl/search.php?searchid=213444

rabijki
04-02-2007, 22:10
bierz wacoma cokolwiek. nie bierz innych firm. jakosciowo to przepasc. do celow retuszerskich wystarcza nawet te male, jednak jesli chcesz sie bawic w pociagniecia pedzla i techniki malarskie to niestety czekaja cie spore wydatki.
pozdro
olo

osowiak
04-02-2007, 22:38
Poczytałem troszkę i mogę zeznac ,że wybór padł na wacoma A5 lub A6 , nie mam zamiaru nic rysować jedynie retusz i montaże , dzięki za podane linki i pomoc.

Valdek_Tychy
04-02-2007, 23:08
Nie bierz nic mniejszego niż A5,sam pracuję na WACOM INTUOS3 A5 i mogę stwierdzić jedno - rewelacja

aldus
05-02-2007, 18:34
Używam Graphire Studio A6 i uważam, że do wymienionych przez Ciebie prac jest całkowicie wystarczający. Oczywiście A6 to powierzchnia czynna (właściwie to nie wiem skąd tu w nazwie A6 skoro ta powierzchnia ma wymiary ok. 12,5 x 9 cm i ma się nijak do szeregu A). Sam tablet jest sporo większy.