Witam,
prosiłbum o pomoc i garsc informacji , otóż dużo słyszałem o tabletach , które są bardzo pomocne przy pracy w szopie, jak macie jakieś doświadczenia to napiszczie jaki wybrać i czy naprade będzie pomocny.
Szukaj
Witam,
prosiłbum o pomoc i garsc informacji , otóż dużo słyszałem o tabletach , które są bardzo pomocne przy pracy w szopie, jak macie jakieś doświadczenia to napiszczie jaki wybrać i czy naprade będzie pomocny.
D700 i kilka szkiełek
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.
bierz wacoma cokolwiek. nie bierz innych firm. jakosciowo to przepasc. do celow retuszerskich wystarcza nawet te male, jednak jesli chcesz sie bawic w pociagniecia pedzla i techniki malarskie to niestety czekaja cie spore wydatki.
pozdro
olo
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Poczytałem troszkę i mogę zeznac ,że wybór padł na wacoma A5 lub A6 , nie mam zamiaru nic rysować jedynie retusz i montaże , dzięki za podane linki i pomoc.
D700 i kilka szkiełek
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Używam Graphire Studio A6 i uważam, że do wymienionych przez Ciebie prac jest całkowicie wystarczający. Oczywiście A6 to powierzchnia czynna (właściwie to nie wiem skąd tu w nazwie A6 skoro ta powierzchnia ma wymiary ok. 12,5 x 9 cm i ma się nijak do szeregu A). Sam tablet jest sporo większy.
Skontaktuj się z nami