hegazi
19-06-2011, 22:04
Witam
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tym pilotem?
http://www.e-trade.com.pl/sklep/wezyki-spustowe-i-piloty/322-pilot-nikon.html
zadziała z d3000 czy będę potrzebował dodatkowego kontrolera do komunikacji z korpusem?
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tym pilotem?
http://www.e-trade.com.pl/sklep/wezyki-spustowe-i-piloty/322-pilot-nikon.html
zadziała z d3000 czy będę potrzebował dodatkowego kontrolera do komunikacji z korpusem?