PDA

Zobacz pełną wersję : PILOT ML-L3 NIKON do D3000



hegazi
19-06-2011, 22:04
Witam

Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tym pilotem?

http://www.e-trade.com.pl/sklep/wezyki-spustowe-i-piloty/322-pilot-nikon.html

zadziała z d3000 czy będę potrzebował dodatkowego kontrolera do komunikacji z korpusem?

meehoo
19-06-2011, 22:30
Będzie działał i nic dodatkowego nie potrzebujesz. Oczywiście w body musisz ustawić wyzwalanie z pilota.

hegazi
20-06-2011, 07:46
Dzięki za info, pozdrawiam