Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar hegazi
    Dołączył
    08 2010
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    40

    Domyślnie PILOT ML-L3 NIKON do D3000

    Witam

    Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tym pilotem?

    http://www.e-trade.com.pl/sklep/wezy...lot-nikon.html

    zadziała z d3000 czy będę potrzebował dodatkowego kontrolera do komunikacji z korpusem?

  2. #2

    Domyślnie

    Będzie działał i nic dodatkowego nie potrzebujesz. Oczywiście w body musisz ustawić wyzwalanie z pilota.
    D600 S14 N28 N16-35 N50 T28-75 N70-210

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar hegazi
    Dołączył
    08 2010
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    40

    Domyślnie

    Dzięki za info, pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •