Witam
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tym pilotem?
http://www.e-trade.com.pl/sklep/wezy...lot-nikon.html
zadziała z d3000 czy będę potrzebował dodatkowego kontrolera do komunikacji z korpusem?
Szukaj
Witam
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tym pilotem?
http://www.e-trade.com.pl/sklep/wezy...lot-nikon.html
zadziała z d3000 czy będę potrzebował dodatkowego kontrolera do komunikacji z korpusem?
Będzie działał i nic dodatkowego nie potrzebujesz. Oczywiście w body musisz ustawić wyzwalanie z pilota.
D600 S14 N28 N16-35 N50 T28-75 N70-210
Skontaktuj się z nami