PDA

Zobacz pełną wersję : Rf602 2 krk , musze sprawdzic ...



Patryk Olczyk
14-06-2011, 23:34
Witam, czy ma ktos moze te radia i mieszka w krk?
Cos mi nie działa, a chce wiedziec na pewno, czy jest zepsute.

piom
15-06-2011, 09:23
jak chcesz to zajrzyj na mogilską 11 mam go dzisiaj akurat w pracy, jestem do 15

Patryk Olczyk
15-06-2011, 10:59
A jutro ? Dziś nie mam i nie mogę ...

piom
15-06-2011, 11:57
może być i jutro, zostawie w pracy

Patryk Olczyk
16-06-2011, 10:48
to moge byc o 15 ?

piom
16-06-2011, 12:39
dzisiaj jestem do 18

Patryk Olczyk
16-06-2011, 12:51
ok,bede :)