Witam, czy ma ktos moze te radia i mieszka w krk?
Cos mi nie działa, a chce wiedziec na pewno, czy jest zepsute.
Szukaj
Witam, czy ma ktos moze te radia i mieszka w krk?
Cos mi nie działa, a chce wiedziec na pewno, czy jest zepsute.
Ostatnio edytowane przez swider ; 15-06-2011 o 00:35 Powód: ort. „napewno”, pis.
"GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
~ JA
jak chcesz to zajrzyj na mogilską 11 mam go dzisiaj akurat w pracy, jestem do 15
sporo gratów
A jutro ? Dziś nie mam i nie mogę ...
"GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
~ JA
może być i jutro, zostawie w pracy
sporo gratów
to moge byc o 15 ?
"GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
~ JA
dzisiaj jestem do 18
sporo gratów
ok,bede![]()
"GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
~ JA
Skontaktuj się z nami