Zobacz pełną wersję : Karta do D300s
Witam
Jaką kartę polecacie do D300s ?? Myślałem o Sand Disku 16 lub 8 GB
Witam
Jaką kartę polecacie do D300s ?? Myślałem o Sand Disku 16 lub 8 GB
ale CF czy SD?
używam tylko kart firmy Sand Disku, a pojemność to zależy od tego co fotografujesz i ile klatek robisz na sesji; ważna może ( ale nie musi ) też być szybkość zapisu na kartę - trochę mało danych.
no właśnie nie wiem czy cf czy sd
**SanDisk** CF EXTREME 16GB 60MB/s PROFESJONAL
no właśnie nie wiem czy cf czy sd
**SanDisk** CF EXTREME 16GB 60MB/s PROFESJONAL
to baaaardzo dobra karta, polecam bo sam używam ich; jak Cię stać to nie masz się co zastanawiać.
Ale pomyślałbym jeszcze nad jakąś SanDisk SD 4GB do drugiego slotu, jako awaryjną na przepełnienie, lub robienie jednocześnie NEF + JPG.
Ja używam LEXAR CF Professional x233 (35MB/s) 8GB + SanDisk SecureDigital 8GB SDHC Extreme III zapis 30 MB/s i nie narzekam. Uważam, ze lepiej kupić dwie mniejsze niż jedną dużą.
no właśnie nie wiem czy cf czy sd
**SanDisk** CF EXTREME 16GB 60MB/s PROFESJONAL
Taką i taką. Korzystaj z dwóch slotów jak masz taką możliwość.
Endriu129
07-06-2011, 21:40
Mam SanDiski z serii EXtreme SD III i CF 60MB/s z D300s właśnie i obydwie spisują się bardzo dobrze.
Najlepiej mieć CF i SD i zapisywać zdjęcia na jednej bądź dwóch na raz wedle własnego wyboru i potrzeby.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.