PDA

Zobacz pełną wersję : Blacberry H-T



Wojciech
05-06-2011, 23:10
Sluchajcie, uzywam jezynke od kilku m-cy, ale po ostatnim restarcie mam na glownym ekranie ikone; H-T na lewo godziny. Czy ktos ma pojecie co to oznacza.

Pozdrawiam i dziekuje za sugestie.

piter670
05-06-2011, 23:26
Jak się nic nie zmieniło (bb miałem dość dawno temu) to masz odpaloną pomoc dla osób używających aparaty słuchowe.
przejdź do Opcje -> Hearing Aid Mode i wyłącz

Wojciech
06-06-2011, 10:46
Jak wy to wszystko wiecie, pozdrawiam.
Zaraz sprawdze.