Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Blacberry H-T

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Wojciech
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Wrocław/Gdynia / Ś-cie
    Posty
    148

    Domyślnie Blacberry H-T

    Sluchajcie, uzywam jezynke od kilku m-cy, ale po ostatnim restarcie mam na glownym ekranie ikone; H-T na lewo godziny. Czy ktos ma pojecie co to oznacza.

    Pozdrawiam i dziekuje za sugestie.
    Stary ale jary ... D70s, D90 Nikkor 18 -200 VR, 18-105 VR, 24mm, 50mm, SB 600 + filtry
    Regards
    Wojciech

  2. #2

    Domyślnie

    Jak się nic nie zmieniło (bb miałem dość dawno temu) to masz odpaloną pomoc dla osób używających aparaty słuchowe.
    przejdź do Opcje -> Hearing Aid Mode i wyłącz
    Czarny Rycerz zawsze zwycięża !

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Wojciech
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Wrocław/Gdynia / Ś-cie
    Posty
    148

    Domyślnie H-T

    Jak wy to wszystko wiecie, pozdrawiam.
    Zaraz sprawdze.
    Stary ale jary ... D70s, D90 Nikkor 18 -200 VR, 18-105 VR, 24mm, 50mm, SB 600 + filtry
    Regards
    Wojciech

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •