Sluchajcie, uzywam jezynke od kilku m-cy, ale po ostatnim restarcie mam na glownym ekranie ikone; H-T na lewo godziny. Czy ktos ma pojecie co to oznacza.
Pozdrawiam i dziekuje za sugestie.
Szukaj
Sluchajcie, uzywam jezynke od kilku m-cy, ale po ostatnim restarcie mam na glownym ekranie ikone; H-T na lewo godziny. Czy ktos ma pojecie co to oznacza.
Pozdrawiam i dziekuje za sugestie.
Stary ale jary ... D70s, D90 Nikkor 18 -200 VR, 18-105 VR, 24mm, 50mm, SB 600 + filtry
Regards
Wojciech
Jak się nic nie zmieniło (bb miałem dość dawno temu) to masz odpaloną pomoc dla osób używających aparaty słuchowe.
przejdź do Opcje -> Hearing Aid Mode i wyłącz
Czarny Rycerz zawsze zwycięża !
Jak wy to wszystko wiecie, pozdrawiam.
Zaraz sprawdze.
Stary ale jary ... D70s, D90 Nikkor 18 -200 VR, 18-105 VR, 24mm, 50mm, SB 600 + filtry
Regards
Wojciech
Skontaktuj się z nami