Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : dym tytoniowy



Adu
25-05-2011, 16:11
witam.
Jak najlepiej sfotografować osobę palacą peta w studio tak żeby dym był dobrze widiczny? Jakaś kontre trzeba zapodać? ciemne tło? Prosze o jakies podpowiedzi
Pozdrawiam

superkomornik
25-05-2011, 16:29
Na dym swiatło od dołu lub kontra od tyłu.

Gio
25-05-2011, 16:36
no to się nasmrodzi zanim się dobrze wyceluje:-)

superkomornik
25-05-2011, 16:46
Na test można odpalić kadzidełko, będzie znacznie przyjemniej :)

Adu
25-05-2011, 16:54
czyli normalnie lampa do oświetlenia gęby a dodatkowo lampa na dym. Tylko że jak zapodam od dołu to nie zarzutuje to na oswietlenie gęby? chyba że bedzie to niewielka moc

Gio
25-05-2011, 17:25
raczej jakiś plasterek zastosuj żeby na sam dym błysnąć