witam.
Jak najlepiej sfotografować osobę palacą peta w studio tak żeby dym był dobrze widiczny? Jakaś kontre trzeba zapodać? ciemne tło? Prosze o jakies podpowiedzi
Pozdrawiam
Szukaj
witam.
Jak najlepiej sfotografować osobę palacą peta w studio tak żeby dym był dobrze widiczny? Jakaś kontre trzeba zapodać? ciemne tło? Prosze o jakies podpowiedzi
Pozdrawiam
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Na dym swiatło od dołu lub kontra od tyłu.
no to się nasmrodzi zanim się dobrze wyceluje![]()
Na test można odpalić kadzidełko, będzie znacznie przyjemniej![]()
czyli normalnie lampa do oświetlenia gęby a dodatkowo lampa na dym. Tylko że jak zapodam od dołu to nie zarzutuje to na oswietlenie gęby? chyba że bedzie to niewielka moc
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
raczej jakiś plasterek zastosuj żeby na sam dym błysnąć
Skontaktuj się z nami