PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzowie aktu



moro
17-05-2011, 20:38
Prosty ze mnie chłop i do mnie ten artyzm nie przemawia:
http://www.swiatobrazu.pl/mistrzowie-aktu-zobacz-180-najlepszych-fotografii--23514.html
Z tych 180 fotografii może nad 20 się zatrzymałem na dłużej, a co Wy na ten temat sądzicie ?

witold68
17-05-2011, 20:44
zboczony staruszek Araki........przereklamowany, ludzie daja sie nabierac ze to artysta ☺

Czornyj
17-05-2011, 21:00
Kupcie sobie CKM i dajcie spokój.

moro
17-05-2011, 21:32
Kupcie sobie CKM i dajcie spokój.

Nie chodzi o plastik, ale niektóre zdjęcia po prostu odrzucają, na początku oglądałem je z żoną ale po którymś powiedziała że więcej już nie chce na to patrzeć.

http://www.swiatobrazu.pl/mistrzowie-aktu-zobacz-180-najlepszych-fotografii--23514.html,157

Co autor miał na myśli ?

raddeli
17-05-2011, 21:36
Nooo, jakoś chyba.... i ja nie rozumiem tej "sztuki".

sokrates
18-05-2011, 14:04
Nie chodzi o plastik, ale nie które zdjęcia po prostu odrzucają, na początku oglądałem je z żoną ale po którymś powiedziała że więcej już nie chce na to patrzeć.

http://www.swiatobrazu.pl/mistrzowie-aktu-zobacz-180-najlepszych-fotografii--23514.html,157

Co autor miał na myśli ?

Zaiste - Przaśne ;-)

korsarz
20-05-2011, 14:28
Nie chodzi o plastik, ale nie które zdjęcia po prostu odrzucają, na początku oglądałem je z żoną ale po którymś powiedziała że więcej już nie chce na to patrzeć.

http://www.swiatobrazu.pl/mistrzowie-aktu-zobacz-180-najlepszych-fotografii--23514.html,157

Co autor miał na myśli ?

Autor na pewno miał tatusia lub dziadka na urzędzie i dlatego to jest sztuka. ;)

Akurat tu jest prawdziwy mistrz gatunku IMHO. (http://plfoto.com/72800/autor.html)

freefly
20-05-2011, 14:48
Akurat tu jest prawdziwy mistrz gatunku IMHO. (http://plfoto.com/72800/autor.html)

Obejrzałem tylko do połowy galerii, bo "siem" okrutnie znudził "temi" zdjęciami.

akustyk
20-05-2011, 14:54
Autor na pewno miał tatusia lub dziadka na urzędzie i dlatego to jest sztuka. ;)

Akurat tu jest prawdziwy mistrz gatunku IMHO. (http://plfoto.com/72800/autor.html)

wybuchlem.

smiechem ;)


proponuje jednak z "troszke" wyzszej polki:
http://photo.net/photodb/member-photos?user_id=493973


jak juz koniecznie chcesz plfoto, to proponuje jednak takich fotografow, ktorzy cos kombinuja, a nie tylko napie* jedna przasna recepte, zeby nabijac liczniki odwiedzin i potem sprzedawac warsztaty...

http://plfoto.com/93853/autor.html
http://plfoto.com/11261/autor.html
http://plfoto.com/310/autor.html
http://plfoto.com/554/autor.html
http://plfoto.com/133843/autor.html
http://plfoto.com/6654/autor.html

korsarz
26-05-2011, 22:52
@akustyk, to co pokazałeś w pierwszym linku, to kupa.....

Świetnych zdjęć.

Natomiast przywołane przez Ciebie plfoto jest rewelacyjne w pierwszym piątym i szóstym linku, pozostałe do mnie nie trafiają.


A nie sądzę, żeby Fetish robił na jedno kopyto. Ale cóż, każdy ma prawo do własnego zdania przynajmniej w tej monarchii jaką jest fotografia, bo już w demokracji niekoniecznie ;D

Motorniczy
27-05-2011, 10:16
Nie chodzi o plastik, ale niektóre zdjęcia po prostu odrzucają, na początku oglądałem je z żoną ale po którymś powiedziała że więcej już nie chce na to patrzeć.

http://www.swiatobrazu.pl/mistrzowie-aktu-zobacz-180-najlepszych-fotografii--23514.html,157

Co autor miał na myśli ?

Faceci nie maja ochoty ogladac zdjec Pana Araki a co dopiero kobiety i wcale sie nie dziwie a to, ze wszedl do kanonu fotografii aktu a raczej "pornosztuki" to kij mu w oko i szkielko pod pache . Jednych przyciaga smrod, brud, nielad, zniszczenie , ordynarnosc a innych zapach, lagodnosc, subtelnosc, ksztalt, itp. Nawet dziwacznosc oraz naturalizm ma swoje granice estetyczne i czasem on te cechy zachowuje , dletego jest kilka prac, ktore przyciagaja ale to garsteczka w oceanie pornofetyszu Made in Araki.

J@sió
29-05-2011, 22:02
wybuchlem.
smiechem ;)

proponuje jednak z "troszke" wyzszej polki:

Pojechałeś stary! W niektórych kręgach Fetish uchodzi za guru aktu. Dziwię się, że jeszcze nikt Cię tu nie zlinczował :)

teh_14m3
29-05-2011, 22:31
Pojechałeś stary! W niektórych kręgach Fetish uchodzi za guru aktu. Dziwię się, że jeszcze nikt Cię tu nie zlinczował :)

chyba w zbożowych ;) Zdjęcia ładne i kolorowe ale za mistrza gatunku bym go nie uznawał...

A swoją drogą bardzo ciekawie prezentują się zdjęcia Araki-ego na wystawie gdzie na jednej ścianie wisi kilkadziesiąt jego zdjęć. Oprócz czystej sadystycznej perwersji nie doszukiwałbym się głębszego znaczenia w nich ;)

moro
29-05-2011, 22:50
Zdjęcia ładne i kolorowe ale za mistrza gatunku bym go nie uznawał... Zgadzam się z Tobą, ale przyznajmy uczciwie że pewnie wielu z nas chciało by mieć takie foty w swoim portfolio (ja tam nie mam żadnego portfolio ;) ale gdybym miał to bym chciał).

teh_14m3
29-05-2011, 22:58
Zgadzam się z Tobą, ale przyznajmy uczciwie że pewnie wielu z nas chciało by mieć takie foty w swoim portfolio (ja tam nie mam żadnego portfolio ;) ale gdybym miał to bym chciał).

ja to wolałbym mieć te pozujące dziewczyny "w swoim portfolio" * :twisted:;) Osobiście zdjęcia zrobiłbym inaczej ale jest to kwestia estetyki. Mi bliżej do Arakiego ;)


*świński szowinistyczny żart

Motorniczy
30-05-2011, 15:44
chyba w zbożowych ;) Zdjęcia ładne i kolorowe ale za mistrza gatunku bym go nie uznawał...

A swoją drogą bardzo ciekawie prezentują się zdjęcia Araki-ego na wystawie gdzie na jednej ścianie wisi kilkadziesiąt jego zdjęć. Oprócz czystej sadystycznej perwersji nie doszukiwałbym się głębszego znaczenia w nich ;)

W zbozowych bankowo - dwie nornice , jedna druga wiaze sznurkiem , ktory wczesniej wypadl z jadacej snopo wiazalki , delektuja sie soba czekajac na kombajn zbozowy ...aby tak pieknie odejsc z tego swiata , swiata Nornic :P