Zobacz pełną wersję : Alledrogo pomocy
Witam, mam pytanie, czy spotkaliście się kiedyś z manipulacją czasem zakończenia aukcji na naszym ulubionym portalu, wydaje mi się że byłem świadkiem czegoś takiego i potrafię to udowodnić.
Rafał_Sz
11-05-2011, 13:54
Ale, że co? Ktoś zdjął aukcję przed czasem?
Robert_P
11-05-2011, 14:04
Jeśli masz na myśli że aukcja skonczyła się przed czasem i nie było odwołania ofert i ktoś inny kupił niż Ty, to się nie dziw . Normalna praktyka.
Chodzi mi o to że jest przestawiany czas obowiązujący na portalu wobec rzeczywistego, ja miałem plus 30s, złożyłem ofertę o 20:30 aukcja się nie kończy, po aukcji szok zobaczyłem czas złożenia oferty 20:29:31.
Chodzi mi o to że jest przestawiany czas obowiązujący na portalu wobec rzeczywistego, ja miałem plus 30s, złożyłem ofertę o 20:30 aukcja się nie kończy, po aukcji szok zobaczyłem czas złożenia oferty 20:29:31.
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ....
Nie będę tego komentował ... bo bym musiał użyć slow powszechnie uważanych za obraźliwe i to bardzo obraźliwe.
Jak ci wg zegarka Twojego ( być może złe ustawionego ) film w telewizji puszcza 5 minut później bo są np reklamy to tez piszesz zażalenie np do telewizji ? No bo przecież czas na świecie jest ustawiany wg Twojego zegarka ....
Jak dla mnie watek do kosza i to od razu.
Chodzi mi o to że jest przestawiany czas obowiązujący na portalu wobec rzeczywistego, ja miałem plus 30s, złożyłem ofertę o 20:30 aukcja się nie kończy, po aukcji szok zobaczyłem czas złożenia oferty 20:29:31.
x-files...
x-files...
Moze zagięła się czasoprzestrzeń bo akurat był rozbłysk słoneczny który objął tylko Twoje mieszkanie a miejsca gdzie serwery allegro się znajdują już nie ? ...
Kurde jestem lepszy jak FoX Mulder ;)
Albo właśnie wpadłem na pomysł ze to może uwolnił się ten no ten z reklamy plusa ... Czasowstrzymywacz ;)
Trzeba by do plusa zadzwonić i się zapytać czy im aby nie zbiegł ...
Dla ciebie onia szkoda słów, tam chodzi o spore pieniądze, jakie kol-wiek niejasności nie powinny istnieć, zegarek mam super ustawiony sprawdzałem na wszelkie sposoby, zresztą sam się codziennie aktualizuje.
Dla ciebie onia szkoda słów, tam chodzi o spore pieniądze, jakie kol-wiek niejasności nie powinny istnieć, zegarek mam super ustawiony sprawdzałem na wszelkie sposoby, zresztą sam się codziennie aktualizuje.
To może allegro nie synchronizuje codziennie ... :)
Napisz jak znam allegro z doświadczenia ci napiszą ze im to kolo torby lata :)
A jak ci się nie podoba to nikt nie każe ci tam przecież sprzedawać / kupować
a czym sa pieniadze (marnosci) wobec poczucia wiecznosci...
czas jest wzgledny...
Chodziło pewnie o jakąś grubą aukcję z posiadłością na Malediwach, a szczerze to ładnie macie poukładane zycie, że macie czas na takie bzdety.
Art Erie
11-05-2011, 14:32
Ale o co ta zadyma? W aukcji jest odliczany czas (wg zegara Allegro) do zakonczenia aukcji i to jest czas obowiązujący. Nikogo nie interesuje twój, czy mój zegarek.
Obstawiam, że ludki z alledrogo pracują z prędkościami bliskimi prędkości światła co by te zjawisko tłumaczyło.
Szczególna Teoria Względności prawdę Ci powie :)
Zadyma jest o to że nikt nie potrafi czytać ze zrozumieniem, zadałem pytanie czy ktoś się spotkał z takim problemem, wiele postów, odpowiedzi brak:D
problem jest w tym, ze w tym nie ma problemu... ;)
problem jest w tym, ze w tym nie ma problemu... ;)
problem jest w tym, ze problemem jest to, ze nie ma problemu :-)
problem jest w tym, ze problemem jest to, ze nie ma problemu :-)
Problemem w tym problemie jest problem braku problemu.
Art Erie
11-05-2011, 14:55
Zadyma jest o to że nikt nie potrafi czytać ze zrozumieniem, zadałem pytanie czy ktoś się spotkał z takim problemem, wiele postów, odpowiedzi brak:D
Ale w czym problem? W tym, że zegar Allegro wskazuje inny czas niż twój zegarek? Pewnie Ebay ma jeszcze inny czas ;) I co z tego? Przecież to normalne i łatwe do wytłumaczenia i zrozumienie tego faktu nie może być problemem :)
Ale w czym problem?..... łatwe do wytłumaczenia i zrozumienie tego faktu nie może być problemem :)
Może, ale nie powinno być problemem :D
Problem w tym że "CZAS TO PIENIĄDZ":D:D:D
nadmiar pieniedzy szczescia nie daje... za to dowolna nadwyzka wolnego czasu owszem... nadal nie widze problemu.
te 29s. mogly zmienic bieg Twojego zycia a pieniadze - jak napisales - niemale, pewnie nie ;)
Ja ci tego już łatwiej nie wytłumaczę:)
nadmiar pieniedzy szczescia nie daje... za to dowolna nadwyzka wolnego czasu owszem... nadal nie widze problemu.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.