PDA

Zobacz pełną wersję : Alledrogo pomocy



kondziu
11-05-2011, 13:43
Witam, mam pytanie, czy spotkaliście się kiedyś z manipulacją czasem zakończenia aukcji na naszym ulubionym portalu, wydaje mi się że byłem świadkiem czegoś takiego i potrafię to udowodnić.

Rafał_Sz
11-05-2011, 13:54
Ale, że co? Ktoś zdjął aukcję przed czasem?

Robert_P
11-05-2011, 14:04
Jeśli masz na myśli że aukcja skonczyła się przed czasem i nie było odwołania ofert i ktoś inny kupił niż Ty, to się nie dziw . Normalna praktyka.

kondziu
11-05-2011, 14:09
Chodzi mi o to że jest przestawiany czas obowiązujący na portalu wobec rzeczywistego, ja miałem plus 30s, złożyłem ofertę o 20:30 aukcja się nie kończy, po aukcji szok zobaczyłem czas złożenia oferty 20:29:31.

onia
11-05-2011, 14:15
Chodzi mi o to że jest przestawiany czas obowiązujący na portalu wobec rzeczywistego, ja miałem plus 30s, złożyłem ofertę o 20:30 aukcja się nie kończy, po aukcji szok zobaczyłem czas złożenia oferty 20:29:31.

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ....

Nie będę tego komentował ... bo bym musiał użyć slow powszechnie uważanych za obraźliwe i to bardzo obraźliwe.

Jak ci wg zegarka Twojego ( być może złe ustawionego ) film w telewizji puszcza 5 minut później bo są np reklamy to tez piszesz zażalenie np do telewizji ? No bo przecież czas na świecie jest ustawiany wg Twojego zegarka ....

Jak dla mnie watek do kosza i to od razu.

R
11-05-2011, 14:16
Chodzi mi o to że jest przestawiany czas obowiązujący na portalu wobec rzeczywistego, ja miałem plus 30s, złożyłem ofertę o 20:30 aukcja się nie kończy, po aukcji szok zobaczyłem czas złożenia oferty 20:29:31.


x-files...

onia
11-05-2011, 14:18
x-files...

Moze zagięła się czasoprzestrzeń bo akurat był rozbłysk słoneczny który objął tylko Twoje mieszkanie a miejsca gdzie serwery allegro się znajdują już nie ? ...

Kurde jestem lepszy jak FoX Mulder ;)

Albo właśnie wpadłem na pomysł ze to może uwolnił się ten no ten z reklamy plusa ... Czasowstrzymywacz ;)
Trzeba by do plusa zadzwonić i się zapytać czy im aby nie zbiegł ...

kondziu
11-05-2011, 14:24
Dla ciebie onia szkoda słów, tam chodzi o spore pieniądze, jakie kol-wiek niejasności nie powinny istnieć, zegarek mam super ustawiony sprawdzałem na wszelkie sposoby, zresztą sam się codziennie aktualizuje.

onia
11-05-2011, 14:26
Dla ciebie onia szkoda słów, tam chodzi o spore pieniądze, jakie kol-wiek niejasności nie powinny istnieć, zegarek mam super ustawiony sprawdzałem na wszelkie sposoby, zresztą sam się codziennie aktualizuje.

To może allegro nie synchronizuje codziennie ... :)
Napisz jak znam allegro z doświadczenia ci napiszą ze im to kolo torby lata :)
A jak ci się nie podoba to nikt nie każe ci tam przecież sprzedawać / kupować

R
11-05-2011, 14:29
a czym sa pieniadze (marnosci) wobec poczucia wiecznosci...

czas jest wzgledny...

Onsajt
11-05-2011, 14:32
Chodziło pewnie o jakąś grubą aukcję z posiadłością na Malediwach, a szczerze to ładnie macie poukładane zycie, że macie czas na takie bzdety.

Art Erie
11-05-2011, 14:32
Ale o co ta zadyma? W aukcji jest odliczany czas (wg zegara Allegro) do zakonczenia aukcji i to jest czas obowiązujący. Nikogo nie interesuje twój, czy mój zegarek.

pil74
11-05-2011, 14:45
Obstawiam, że ludki z alledrogo pracują z prędkościami bliskimi prędkości światła co by te zjawisko tłumaczyło.
Szczególna Teoria Względności prawdę Ci powie :)

kondziu
11-05-2011, 14:47
Zadyma jest o to że nikt nie potrafi czytać ze zrozumieniem, zadałem pytanie czy ktoś się spotkał z takim problemem, wiele postów, odpowiedzi brak:D

R
11-05-2011, 14:49
problem jest w tym, ze w tym nie ma problemu... ;)

lechupe
11-05-2011, 14:52
problem jest w tym, ze w tym nie ma problemu... ;)

problem jest w tym, ze problemem jest to, ze nie ma problemu :-)

onia
11-05-2011, 14:55
problem jest w tym, ze problemem jest to, ze nie ma problemu :-)

Problemem w tym problemie jest problem braku problemu.

Art Erie
11-05-2011, 14:55
Zadyma jest o to że nikt nie potrafi czytać ze zrozumieniem, zadałem pytanie czy ktoś się spotkał z takim problemem, wiele postów, odpowiedzi brak:D

Ale w czym problem? W tym, że zegar Allegro wskazuje inny czas niż twój zegarek? Pewnie Ebay ma jeszcze inny czas ;) I co z tego? Przecież to normalne i łatwe do wytłumaczenia i zrozumienie tego faktu nie może być problemem :)

Yoora
11-05-2011, 14:59
Ale w czym problem?..... łatwe do wytłumaczenia i zrozumienie tego faktu nie może być problemem :)

Może, ale nie powinno być problemem :D

kondziu
11-05-2011, 15:08
Problem w tym że "CZAS TO PIENIĄDZ":D:D:D

R
11-05-2011, 15:11
nadmiar pieniedzy szczescia nie daje... za to dowolna nadwyzka wolnego czasu owszem... nadal nie widze problemu.

te 29s. mogly zmienic bieg Twojego zycia a pieniadze - jak napisales - niemale, pewnie nie ;)

kondziu
11-05-2011, 15:13
Ja ci tego już łatwiej nie wytłumaczę:)



nadmiar pieniedzy szczescia nie daje... za to dowolna nadwyzka wolnego czasu owszem... nadal nie widze problemu.