bart1987
17-04-2011, 14:50
Witam, temat zupełnie niezwiązany z foto ale piszę pracę mgr i byłbym wdzięczny za wypełnienie mojej ankiety dotyczącej samochodów osobowych Volvo: http://www.ankietka.pl/ankieta/59201/wizerunek-samochodow-osobowych-marki-volvo-w-polsce.html Nie gra roli czy ktoś jest użytkownikiem/posiadaczem czy nie.
Z góry dzięki wszystkim za pomoc.
Z góry dzięki wszystkim za pomoc.