PDA

Zobacz pełną wersję : ankieta o Volvo



bart1987
17-04-2011, 14:50
Witam, temat zupełnie niezwiązany z foto ale piszę pracę mgr i byłbym wdzięczny za wypełnienie mojej ankiety dotyczącej samochodów osobowych Volvo: http://www.ankietka.pl/ankieta/59201/wizerunek-samochodow-osobowych-marki-volvo-w-polsce.html Nie gra roli czy ktoś jest użytkownikiem/posiadaczem czy nie.

Z góry dzięki wszystkim za pomoc.

amirez
17-04-2011, 16:27
Zrobione. 7.4 błąd ortograficzny!

b202
17-04-2011, 16:31
wypełnione :)

Błażej
17-04-2011, 16:37
gotowe

goblinos
17-04-2011, 16:37
zrobione
Możesz wrzucić wątek na volvoforum.pl, jeżeli można to zrobić tylko po rejestracji to napisz PW, zrobię to za Ciebie
pzdr
goblinos

heffi
17-04-2011, 16:43
done. Pozdrawiam

M_B
17-04-2011, 19:12
Zrobione.

bart1987
18-04-2011, 09:23
wielkie dzięki:)

tomko
18-04-2011, 13:28
poszło,

BOSS
18-04-2011, 15:25
Poszło.

prz3mo
18-04-2011, 16:05
Także wypełniłem.