Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: ankieta o Volvo

  1. #1

    Domyślnie ankieta o Volvo

    Witam, temat zupełnie niezwiązany z foto ale piszę pracę mgr i byłbym wdzięczny za wypełnienie mojej ankiety dotyczącej samochodów osobowych Volvo: http://www.ankietka.pl/ankieta/59201...-w-polsce.html Nie gra roli czy ktoś jest użytkownikiem/posiadaczem czy nie.

    Z góry dzięki wszystkim za pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Zrobione. 7.4 błąd ortograficzny!
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    gotowe
    D200 MB-D200 D60 | 35 85 | SB-800


  5. #5

    Domyślnie

    zrobione
    Możesz wrzucić wątek na volvoforum.pl, jeżeli można to zrobić tylko po rejestracji to napisz PW, zrobię to za Ciebie
    pzdr
    goblinos
    Fuji

  6. #6

    Domyślnie

    done. Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Zrobione.

  8. #8

    Domyślnie

    wielkie dzięki

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar tomko
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Prawie W-wa ;)
    Posty
    177

    Domyślnie

    poszło,

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •