Witam, temat zupełnie niezwiązany z foto ale piszę pracę mgr i byłbym wdzięczny za wypełnienie mojej ankiety dotyczącej samochodów osobowych Volvo: http://www.ankietka.pl/ankieta/59201...-w-polsce.html Nie gra roli czy ktoś jest użytkownikiem/posiadaczem czy nie.
Z góry dzięki wszystkim za pomoc.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami