Nikoniarze.pl
>
Sprzęt i akcesoria
>
Inne systemy
> Olympus XZ-1
PDA
Zobacz pełną wersję :
Olympus XZ-1
conik
05-04-2011, 22:44
Ma ktos i napisze pare słów? Aparat prezentuje się całkiem ciekawie, jasne szklo, filmy pol HD, niezle zbudowany, stopka do lampy i rawy. Jak sie sprawuje w codziennym uzytkowaniu?
morzon
05-04-2011, 23:35
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=168001
troszkę niżej było ;) niewiele tam, ale zawsze coś.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.