PDA

Zobacz pełną wersję : Olympus XZ-1



conik
05-04-2011, 22:44
Ma ktos i napisze pare słów? Aparat prezentuje się całkiem ciekawie, jasne szklo, filmy pol HD, niezle zbudowany, stopka do lampy i rawy. Jak sie sprawuje w codziennym uzytkowaniu?

morzon
05-04-2011, 23:35
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=168001

troszkę niżej było ;) niewiele tam, ale zawsze coś.