Ma ktos i napisze pare słów? Aparat prezentuje się całkiem ciekawie, jasne szklo, filmy pol HD, niezle zbudowany, stopka do lampy i rawy. Jak sie sprawuje w codziennym uzytkowaniu?
Szukaj
Ma ktos i napisze pare słów? Aparat prezentuje się całkiem ciekawie, jasne szklo, filmy pol HD, niezle zbudowany, stopka do lampy i rawy. Jak sie sprawuje w codziennym uzytkowaniu?
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=168001
troszkę niżej byłoniewiele tam, ale zawsze coś.
Skontaktuj się z nami