PDA

Zobacz pełną wersję : taaaaakiej ry....



robin102
19-03-2011, 19:32
Kolegom po kiju wszystkiego najlepszego i taaaaakiej ryby życzę.
Pewnie zapomnieliście o naszym święcie, a od 2 lat 19 marca jest obchodzony jako dzień wędkarzy i sympatyków tego dziwnego ;) hobby bardzo dużo mającego wspólnego z fotografią.

spiritwood
19-03-2011, 19:39
ha!
Nie moczyłem kija ze trzy lata, ale życzenia przyjmę i odwzajemniam.
Może w tym roku pierwszego maja uda się otworzyć sezon? ;)

Spinner
20-03-2011, 01:13
O kurka, nie wiedziałem:-)

A więc życzę Wam wielu poranków nad rybną i piękną wodą...:-)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.diehard.pl/images/20090406141003_imgp2269m.jpg)

robin102
20-03-2011, 14:03
tak nas mało ?

KSIĘŻAK
20-03-2011, 14:14
No nie ja dołączę,
W tym roku otwarcie sezonu w Rzędzianach u Irenki Rzędzianowej .
Robin to z Twojego polecenia

darko
20-03-2011, 14:16
Również dobrych połowów życzę.
Ja wprawdzie sporadycznie łowię ale co tam życzyć mogę

robin102
20-03-2011, 14:32
No nie ja dołączę,
W tym roku otwarcie sezonu w Rzędzianach u Irenki Rzędzianowej .
Robin to z Twojego polecenia
O kruca bomba :) to może w tym roku uda mi się wpaść do Was, a jaka data ?
A ten zakręt w Rzędzianach to pewnie znasz, sorki, że trochę przysłaniam swą osobą :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i62.photobucket.com/albums/h108/robin102/0811090067.jpg)

Photoartbox
20-03-2011, 20:58
W stanie zawieszenia ze wzgledu na brak czasu i inne zawirowania, ale sercem zawsze nad woda z kijem ;). Pozdrawiam wszystkich milosnikow tej najwspanialszej formy spedzania wolnego czasu :)

miron19j
20-03-2011, 23:21
dziękuję za życzenia i odwzajemniam. Wszystkim połamania kija.
Ten rok to już ...37 :shock: kurcze, jak ten czas leci.

Zalew
21-03-2011, 00:01
takich ryb życzę w tym roku wszystkim kolegom po kiju :-) fotka z tel.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img96.imageshack.us/i/dsc00950xf.jpg/) Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)[/IMG]

robin102
21-03-2011, 13:17
WOW ! u mnie zębatych w sezonie pada najmniej ze 100 sztuk, ale takiego to złowiłem 20 lat temu :( zazwyczaj moje dzisiejsze zębacze mają 30-60 cm i wszystkie wracają do rzeki.

wilk325
21-03-2011, 13:28
Dzięki za życzenia i wzajemnie
ja niestety spining powiesiłem na kołkach; ale o karpiówkach zapomnieć nie mogę:)

jak już się "chwalimy";) to ja też:)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/03/a383a64a17-1.jpeg
źródło (http://photos.nasza-klasa.pl/3076599/19/main/a383a64a17.jpeg)

emet_b
21-03-2011, 13:39
wędki w rękach nie miałem ze 5 lat, a było się reprezentantem powiatu;)

Życzę Wam:
- czystych, dobrze zarządzanych łowisk
- mnogości ryb w nich
- i tradycyjnie połamania kija na jakimś okazie :)

Zalew
21-03-2011, 14:39
WOW ! u mnie zębatych w sezonie pada najmniej ze 100 sztuk, ale takiego to złowiłem 20 lat temu :( zazwyczaj moje dzisiejsze zębacze mają 30-60 cm i wszystkie wracają do rzeki.

tego złowiłem w maju zeszłego roku :-) też przeważnie łowię sztuki do 60-70cm, takich (95cm) jest mało ale trafiają się :-) po 11 latach spinningu (wyłącznie) trafiło na mnie :-) choć miałem na kiju większe które wygrywały walkę :-(

robin102
21-03-2011, 14:50
W Rzędzianach 5-6 lat wstecz ( Rzędziany to pierwszy jaz na Narwi i jest to zimowa ostoja szczupaka) po 40 minutowej walce miałem takiego już 50 cm od brzegu, że jak otworzył paszcze to się ze strachu potem jąkałem się ze 2 godziny (relacja kolegi) Widzieliśmy całego leżącego na boku, moim zdaniem spoko ze 13-15 kg miał. Cóż jeszcze tam podobno mieszka (albo jest ich kilku ;)) bo co rusz komuś rwie sprzęt. U mnie przypon kevlarowy nie wytrzymał, a kolega już w gaciach do wody wszedł :( porażka śniła mi się przez rok :(

cinki23
21-03-2011, 15:23
W Rzędzianach 5-6 lat wstecz ( Rzędziany to pierwszy jaz na Narwi .......

Największe zawsze zostają w wodzie :-)

No ja niestety z braku czasu także łowię o wiele mniej :-(


Jestem także skarbnikiem wędkarskim to tylko zostaje mi wysłuchiwanie opowieści znad wody innych wędkarzy :-)

larky
21-03-2011, 17:02
Też wędkuję :)

spinning, gruntówka ale najbardziej lubię sobie z matchówką posiedzieć :)

KSIĘŻAK
21-03-2011, 19:27
Co do terminu, to tylko i wyłącznie majówka. Ja dojadę 1 maja ponieważ 30kwietnia mam do zrobienia ślub w W-wie

robin102
22-03-2011, 13:03
30kwietnia mam do zrobienia ślub w W-wie
Ja też :)
Miedzy jednym, a drugim głębszym resetem wybierzcie się koniecznie do Śliwna i Waniewa na kładkami i podziwianie parku narodowego. To rzut beretem od Rzędzian jest. Warto też skoczyć do Tykocina na pyszne koszerne pierogi :) lub odwiedzić Kiermusy i poleczyć się mocną kiermusianką :).
http://e-cycle.info/smarty/?load=miejsca&id=56
o kładkach

KSIĘŻAK
22-03-2011, 13:11
dzięki za wskazówki

A rowerem się da ?

robin102
22-03-2011, 13:11
da się spoko, nawet na czterech ;)

KSIĘŻAK
22-03-2011, 13:19
Dzięki.
jak byś miał czas wpadnij na bronksa zapraszam