Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie taaaaakiej ry....

    Kolegom po kiju wszystkiego najlepszego i taaaaakiej ryby życzę.
    Pewnie zapomnieliście o naszym święcie, a od 2 lat 19 marca jest obchodzony jako dzień wędkarzy i sympatyków tego dziwnego hobby bardzo dużo mającego wspólnego z fotografią.

  2. #2

    Domyślnie

    ha!
    Nie moczyłem kija ze trzy lata, ale życzenia przyjmę i odwzajemniam.
    Może w tym roku pierwszego maja uda się otworzyć sezon?

  3. #3

    Domyślnie

    O kurka, nie wiedziałem

    A więc życzę Wam wielu poranków nad rybną i piękną wodą...

    Ostatnio edytowane przez Spinner ; 20-03-2011 o 01:18
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    tak nas mało ?

  5. #5

    Domyślnie

    No nie ja dołączę,
    W tym roku otwarcie sezonu w Rzędzianach u Irenki Rzędzianowej .
    Robin to z Twojego polecenia
    Księżak

    D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900

  6. #6

    Domyślnie

    Również dobrych połowów życzę.
    Ja wprawdzie sporadycznie łowię ale co tam życzyć mogę
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KSIĘŻAK Zobacz posta
    No nie ja dołączę,
    W tym roku otwarcie sezonu w Rzędzianach u Irenki Rzędzianowej .
    Robin to z Twojego polecenia
    O kruca bomba to może w tym roku uda mi się wpaść do Was, a jaka data ?
    A ten zakręt w Rzędzianach to pewnie znasz, sorki, że trochę przysłaniam swą osobą

    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 20-03-2011 o 14:39

  8. #8
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    W stanie zawieszenia ze wzgledu na brak czasu i inne zawirowania, ale sercem zawsze nad woda z kijem . Pozdrawiam wszystkich milosnikow tej najwspanialszej formy spedzania wolnego czasu

  9. #9

    Domyślnie

    dziękuję za życzenia i odwzajemniam. Wszystkim połamania kija.
    Ten rok to już ...37 kurcze, jak ten czas leci.

  10. #10

    Domyślnie

    takich ryb życzę w tym roku wszystkim kolegom po kiju fotka z tel. Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    Ostatnio edytowane przez Zalew ; 21-03-2011 o 00:17
    nikony i graty

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •