Kolegom po kiju wszystkiego najlepszego i taaaaakiej ryby życzę.
Pewnie zapomnieliście o naszym święcie, a od 2 lat 19 marca jest obchodzony jako dzień wędkarzy i sympatyków tego dziwnegohobby bardzo dużo mającego wspólnego z fotografią.
Szukaj
Kolegom po kiju wszystkiego najlepszego i taaaaakiej ryby życzę.
Pewnie zapomnieliście o naszym święcie, a od 2 lat 19 marca jest obchodzony jako dzień wędkarzy i sympatyków tego dziwnegohobby bardzo dużo mającego wspólnego z fotografią.
ha!
Nie moczyłem kija ze trzy lata, ale życzenia przyjmę i odwzajemniam.
Może w tym roku pierwszego maja uda się otworzyć sezon?![]()
O kurka, nie wiedziałem
A więc życzę Wam wielu poranków nad rybną i piękną wodą...
Ostatnio edytowane przez Spinner ; 20-03-2011 o 01:18
Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
SPINNERSTRAPS
tak nas mało ?
No nie ja dołączę,
W tym roku otwarcie sezonu w Rzędzianach u Irenki Rzędzianowej .
Robin to z Twojego polecenia
Księżak
D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900
Również dobrych połowów życzę.
Ja wprawdzie sporadycznie łowię ale co tam życzyć mogę
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
O kruca bombato może w tym roku uda mi się wpaść do Was, a jaka data ?
A ten zakręt w Rzędzianach to pewnie znasz, sorki, że trochę przysłaniam swą osobą
Ostatnio edytowane przez robin102 ; 20-03-2011 o 14:39
W stanie zawieszenia ze wzgledu na brak czasu i inne zawirowania, ale sercem zawsze nad woda z kijem. Pozdrawiam wszystkich milosnikow tej najwspanialszej formy spedzania wolnego czasu
![]()
dziękuję za życzenia i odwzajemniam. Wszystkim połamania kija.
Ten rok to już ...37kurcze, jak ten czas leci.
takich ryb życzę w tym roku wszystkim kolegom po kijufotka z tel. Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Ostatnio edytowane przez Zalew ; 21-03-2011 o 00:17
nikony i graty
Skontaktuj się z nami