AnnaS
06-03-2011, 11:24
witam
Od niedawna wzmagam się w dziwnym problemem w obiektywie, dzieje sie to na włączonym autofokusie w obiektywie.
Aparat w trakcie robienia zdjęcia z np 17 mm sam "zjezdża" na 70. Dzieje się to bardzo szybko i muszę przytrzymywać by zrobić zdjęcie bo dana osoba lub przedmiot za chwilę w kadrze się nie mieści. To chyba nie jest normalne???
Od początku mam kłopoty z nim, korekta AF ustawiona jest aż na -14. Mam go z nikonem D7000. Proszę o radę
Od niedawna wzmagam się w dziwnym problemem w obiektywie, dzieje sie to na włączonym autofokusie w obiektywie.
Aparat w trakcie robienia zdjęcia z np 17 mm sam "zjezdża" na 70. Dzieje się to bardzo szybko i muszę przytrzymywać by zrobić zdjęcie bo dana osoba lub przedmiot za chwilę w kadrze się nie mieści. To chyba nie jest normalne???
Od początku mam kłopoty z nim, korekta AF ustawiona jest aż na -14. Mam go z nikonem D7000. Proszę o radę