PDA

Zobacz pełną wersję : studio w Poznaniu?



conik
26-02-2011, 10:12
Jest jakies wzglednie przyzwoite studio w Poznaniu w ktorym mozna sie zainstalowac za przyslowiowa flaszke na jeden wieczor? 7-8 marzec.... oze ktos z nikoniarzy?
Pozdr
Konrad

amirez
26-02-2011, 11:06
Cieniutko. Kiedyś byłem tutaj (http://www.mfstudio.pl/), ale czy Justna za flaszkę?

stock
26-02-2011, 11:29
może u Sailora ? :) photoheaven zdaje się :)
Choć u Niego to pewnie za dooobre wino i cygaro

conik
26-02-2011, 14:42
Cieniutko. Kiedyś byłem tutaj (http://www.mfstudio.pl/), ale czy Justna za flaszkę?


slabo to wyglada...i cen na stronie tez niema;(
coz trzeba bedzie udezyc do studentek z asp;)
a u sailora...coz...nie ukrywam ze facet mnie nieco oniesmiela;)

siona
26-02-2011, 14:53
a u sailora...coz...nie ukrywam ze facet mnie nieco oniesmiela;)

aleeeeeee .... eeeeeeee ... deklarowałeś, że cię tylko studio interesuje ;-)

fIlek
26-02-2011, 15:07
Sailor zmienia studio, budynek zdaje się wyburzyli.

amirez
26-02-2011, 17:32
Zapytaj Kuby (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=172932) on Piotra /Sailor/ zna lepiej.

stock
26-02-2011, 21:30
slabo to wyglada...i cen na stronie tez niema;(
coz trzeba bedzie udezyc do studentek z asp;)
a u sailora...coz...nie ukrywam ze facet mnie nieco oniesmiela;)

eee - nie wstydź się - będzie dobrze :):) hehehe

Bartek - NinoVeron
27-02-2011, 01:01
a to musi być studio?

ja tydzień temu byłem przez cały weekend w Poznaniu i wynająłem sobie apartament i tam robiłem dwie sesje (fakt... cena była taka co kilka dobrych flaszek ale ogólnie jestem bardzo zadowolony)
sprzęt studyjny przywiozłem swój aczkolwiek tak celowałem z godzinami sesji aby pracować tylko na zastanym lub zastane + duża blenda

conik
27-02-2011, 01:06
raz ze bede przejazdem i nie bede mial jak ciagnac sprzetu wiec wskazane studio lub cos studiopodobnego ;)
ile, jaki i gdzie ten aparatament?;)