Zobacz pełną wersję : studio w Poznaniu?
Jest jakies wzglednie przyzwoite studio w Poznaniu w ktorym mozna sie zainstalowac za przyslowiowa flaszke na jeden wieczor? 7-8 marzec.... oze ktos z nikoniarzy?
Pozdr
Konrad
Cieniutko. Kiedyś byłem tutaj (http://www.mfstudio.pl/), ale czy Justna za flaszkę?
może u Sailora ? :) photoheaven zdaje się :)
Choć u Niego to pewnie za dooobre wino i cygaro
Cieniutko. Kiedyś byłem tutaj (http://www.mfstudio.pl/), ale czy Justna za flaszkę?
slabo to wyglada...i cen na stronie tez niema;(
coz trzeba bedzie udezyc do studentek z asp;)
a u sailora...coz...nie ukrywam ze facet mnie nieco oniesmiela;)
a u sailora...coz...nie ukrywam ze facet mnie nieco oniesmiela;)
aleeeeeee .... eeeeeeee ... deklarowałeś, że cię tylko studio interesuje ;-)
Sailor zmienia studio, budynek zdaje się wyburzyli.
Zapytaj Kuby (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=172932) on Piotra /Sailor/ zna lepiej.
slabo to wyglada...i cen na stronie tez niema;(
coz trzeba bedzie udezyc do studentek z asp;)
a u sailora...coz...nie ukrywam ze facet mnie nieco oniesmiela;)
eee - nie wstydź się - będzie dobrze :):) hehehe
Bartek - NinoVeron
27-02-2011, 01:01
a to musi być studio?
ja tydzień temu byłem przez cały weekend w Poznaniu i wynająłem sobie apartament i tam robiłem dwie sesje (fakt... cena była taka co kilka dobrych flaszek ale ogólnie jestem bardzo zadowolony)
sprzęt studyjny przywiozłem swój aczkolwiek tak celowałem z godzinami sesji aby pracować tylko na zastanym lub zastane + duża blenda
raz ze bede przejazdem i nie bede mial jak ciagnac sprzetu wiec wskazane studio lub cos studiopodobnego ;)
ile, jaki i gdzie ten aparatament?;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.