Zobacz pełną wersję : Firefox
Michaelg
19-02-2011, 20:13
Pomóżcie mi z takim problemem otóż usunąłem paski wprowadzania adresu www i pasek z narzedziami w firefoxie. Za cholere nie wiem gdzie jak wrócić do stanu poprzedniego. Klikam , szukam opcji i nie ma.
Wygląda to tak:
http://yfrog.com/j5fafsaj
Widok/ paski narzędzi/ pasek narzędzi nawigacyjnych.
wasilewk
19-02-2011, 20:17
A f11 ?
Michaelg
19-02-2011, 20:17
nie moge wejść w zakładki żadne
widzisz w princie jak to u mnie wygląda . . .
f11 to nie to :)
chodzi o odznaczenie w Firefoxie
No tego printa to raczej nie widać.
edit: teraz widze.
F6 i masz "menu bar"
Michaelg
19-02-2011, 20:26
jak nie widać, jak widać
Art Erie
19-02-2011, 20:28
ctrl+m
Michaelg
19-02-2011, 20:30
ctrl+m
brak reakcji
brak reakcji
F6 i masz "menu bar"
post wyżej.
Art Erie
19-02-2011, 20:32
To daj alt+w i z menu wybierz jakie paski ma być widać
stecarlos
19-02-2011, 20:32
F10?
Michaelg
19-02-2011, 20:41
Art Erie jest moim mistrzem! DZIĘKI!
Reszcie również dzięki za pomoc:)
Działa
wasilewk
19-02-2011, 20:41
F10 działa - sprawdzone !
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.