PDA

Zobacz pełną wersję : Firefox



Michaelg
19-02-2011, 20:13
Pomóżcie mi z takim problemem otóż usunąłem paski wprowadzania adresu www i pasek z narzedziami w firefoxie. Za cholere nie wiem gdzie jak wrócić do stanu poprzedniego. Klikam , szukam opcji i nie ma.

Wygląda to tak:

http://yfrog.com/j5fafsaj

jasin
19-02-2011, 20:16
Widok/ paski narzędzi/ pasek narzędzi nawigacyjnych.

wasilewk
19-02-2011, 20:17
A f11 ?

Michaelg
19-02-2011, 20:17
nie moge wejść w zakładki żadne
widzisz w princie jak to u mnie wygląda . . .
f11 to nie to :)


chodzi o odznaczenie w Firefoxie

dzejms
19-02-2011, 20:25
No tego printa to raczej nie widać.

edit: teraz widze.

F6 i masz "menu bar"

Michaelg
19-02-2011, 20:26
jak nie widać, jak widać

Art Erie
19-02-2011, 20:28
ctrl+m

Michaelg
19-02-2011, 20:30
ctrl+m


brak reakcji

dzejms
19-02-2011, 20:31
brak reakcji


F6 i masz "menu bar"

post wyżej.

Art Erie
19-02-2011, 20:32
To daj alt+w i z menu wybierz jakie paski ma być widać

stecarlos
19-02-2011, 20:32
F10?

Michaelg
19-02-2011, 20:41
Art Erie jest moim mistrzem! DZIĘKI!

Reszcie również dzięki za pomoc:)

Działa

wasilewk
19-02-2011, 20:41
F10 działa - sprawdzone !