Pomóżcie mi z takim problemem otóż usunąłem paski wprowadzania adresu www i pasek z narzedziami w firefoxie. Za cholere nie wiem gdzie jak wrócić do stanu poprzedniego. Klikam , szukam opcji i nie ma.
Wygląda to tak:
http://yfrog.com/j5fafsaj
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami