Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Firefox

  1. #1

    Domyślnie Firefox

    Pomóżcie mi z takim problemem otóż usunąłem paski wprowadzania adresu www i pasek z narzedziami w firefoxie. Za cholere nie wiem gdzie jak wrócić do stanu poprzedniego. Klikam , szukam opcji i nie ma.

    Wygląda to tak:

    http://yfrog.com/j5fafsaj
    D750, D700, MB D10, Z 16 2.8, N 35 1.8G, N 50 1.8G, N 85 1.8D, SB-800

  2. #2

    Domyślnie

    Widok/ paski narzędzi/ pasek narzędzi nawigacyjnych.
    D300, F90x, F401: S17-50, N70-210/4, N35-105
    Praktica MTL 5B, MTL 3 : Helios 44m-4, Revuenon 135 2.8. Pentor 28 2.8, Domiplan 50 2.8
    Zorka 4, Fied 5, Smiena Symbol, Lubitel 166 U, Agfa Isolette II

  3. #3

    Domyślnie

    A f11 ?
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #4

    Domyślnie

    nie moge wejść w zakładki żadne
    widzisz w princie jak to u mnie wygląda . . .
    f11 to nie to


    chodzi o odznaczenie w Firefoxie
    D750, D700, MB D10, Z 16 2.8, N 35 1.8G, N 50 1.8G, N 85 1.8D, SB-800

  5. #5
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    No tego printa to raczej nie widać.

    edit: teraz widze.

    F6 i masz "menu bar"
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  6. #6

    Domyślnie

    jak nie widać, jak widać
    Ostatnio edytowane przez Michaelg ; 19-02-2011 o 20:27 Powód: okej
    D750, D700, MB D10, Z 16 2.8, N 35 1.8G, N 50 1.8G, N 85 1.8D, SB-800

  7. #7
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    ctrl+m

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    ctrl+m

    brak reakcji
    D750, D700, MB D10, Z 16 2.8, N 35 1.8G, N 50 1.8G, N 85 1.8D, SB-800

  9. #9
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michaelg Zobacz posta
    brak reakcji
    F6 i masz "menu bar"
    post wyżej.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  10. #10
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    To daj alt+w i z menu wybierz jakie paski ma być widać

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •