PDA

Zobacz pełną wersję : Sandisk HD Video



phantomak
14-02-2011, 14:49
Witam, chciałem się dowiedzieć czy ktoś używa takiej karty w lustrzance? Ja mam D3000 i oczywiście żadnych filmów nie będę nim robił, ale zachęca mnie cena, pojemność i szybkość tej karty.
Czy jest możliwe że jest ona jakoś specjalnie skonfigurowana pod kamery/kręcenie filmów? Parametry takie same jak Extreme III (class6, 4GB) a tańsza i do tego w promocji w jednej z ogólnopolskich sieci.
Na razie doszedłem do tego że nie powinno mieć znaczenia co jest napisane na naklejce, ale nie znalazłem nigdzie definitywnej odpowiedzi.

DonArturo
14-02-2011, 15:04
na naklejkach piszą różne rzeczy. Mam kilka markowych kart bez naklejek i też działają :)
jeśli odpowiadają Ci parametry - KUPUJ

phantomak
14-02-2011, 15:11
Dokładnie to co chciałem usłyszeć :)
Nie wiem czy mój bidny D3000 wykorzysta transfer tej karty i myślałem wcześniej o Ultra II, ale HD Video jest jeszcze tańsza.

Dzięki i pozdrawiam