phantomak
14-02-2011, 14:49
Witam, chciałem się dowiedzieć czy ktoś używa takiej karty w lustrzance? Ja mam D3000 i oczywiście żadnych filmów nie będę nim robił, ale zachęca mnie cena, pojemność i szybkość tej karty.
Czy jest możliwe że jest ona jakoś specjalnie skonfigurowana pod kamery/kręcenie filmów? Parametry takie same jak Extreme III (class6, 4GB) a tańsza i do tego w promocji w jednej z ogólnopolskich sieci.
Na razie doszedłem do tego że nie powinno mieć znaczenia co jest napisane na naklejce, ale nie znalazłem nigdzie definitywnej odpowiedzi.
Czy jest możliwe że jest ona jakoś specjalnie skonfigurowana pod kamery/kręcenie filmów? Parametry takie same jak Extreme III (class6, 4GB) a tańsza i do tego w promocji w jednej z ogólnopolskich sieci.
Na razie doszedłem do tego że nie powinno mieć znaczenia co jest napisane na naklejce, ale nie znalazłem nigdzie definitywnej odpowiedzi.