Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Sandisk HD Video

    Witam, chciałem się dowiedzieć czy ktoś używa takiej karty w lustrzance? Ja mam D3000 i oczywiście żadnych filmów nie będę nim robił, ale zachęca mnie cena, pojemność i szybkość tej karty.
    Czy jest możliwe że jest ona jakoś specjalnie skonfigurowana pod kamery/kręcenie filmów? Parametry takie same jak Extreme III (class6, 4GB) a tańsza i do tego w promocji w jednej z ogólnopolskich sieci.
    Na razie doszedłem do tego że nie powinno mieć znaczenia co jest napisane na naklejce, ale nie znalazłem nigdzie definitywnej odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    na naklejkach piszą różne rzeczy. Mam kilka markowych kart bez naklejek i też działają
    jeśli odpowiadają Ci parametry - KUPUJ
    Nie chodzi o to, na co się patrzy, ale co się widzi - H.D. Thoreau

  3. #3

    Domyślnie

    Dokładnie to co chciałem usłyszeć
    Nie wiem czy mój bidny D3000 wykorzysta transfer tej karty i myślałem wcześniej o Ultra II, ale HD Video jest jeszcze tańsza.

    Dzięki i pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •