Witam, chciałem się dowiedzieć czy ktoś używa takiej karty w lustrzance? Ja mam D3000 i oczywiście żadnych filmów nie będę nim robił, ale zachęca mnie cena, pojemność i szybkość tej karty.
Czy jest możliwe że jest ona jakoś specjalnie skonfigurowana pod kamery/kręcenie filmów? Parametry takie same jak Extreme III (class6, 4GB) a tańsza i do tego w promocji w jednej z ogólnopolskich sieci.
Na razie doszedłem do tego że nie powinno mieć znaczenia co jest napisane na naklejce, ale nie znalazłem nigdzie definitywnej odpowiedzi.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami