Zobacz pełną wersję : Nowy gracz - Kenko
http://optyczne.pl/3701-nowo%C5%9B%C4%87-Bezlusterkowiec_Kenko.html
Matko, co za brzydactwo...
wojtas0009
04-02-2011, 21:48
:) według mnie dziwna propozycja, ale ciekawi mnie czy koncern- tj Tokina wykorzysta i przerobi te szkła na inne mocowania- takie 16mm 1.4 choćby pod DX... :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/02/19-3.jpg
źródło (http://dc.watch.impress.co.jp/img/dcw/docs/424/152/19.jpg)
/ nie ważne... już widzę jakie to maleństwa ^ ^
meliszipak
05-02-2011, 00:18
Liczy się wielkość matrycy. Od tego się zaczyna ta bajka.
ale wreszcie jasne małe stałki!
Liczy się wielkość matrycy. Od tego się zaczyna ta bajka.
Zakładając, że matryca będzie w miarę sensowna (tzn. używalne ISO 1600) to jej rozmiar może być atutem. Prawda jest taka, że głębia ostrości na FF przy F/1.4 jest tak mała, że poza portretami nie za bardzo jest gdzie to wykorzystać. Tutaj mając małą matrycę mamy o wiele większą głębię ostrości, co przy F/1.4 i używalnym ISO 1600 daje dość ciekawą kombinację. Tylko po cholerę 14 megapikseli i brak RAWów?! Ciekawostka: te szkła to manuale.
Jakiegoś porażającego sukcesu temu systemowi nie wróżę ale ciekaw jestem jak się rozwinie sytuacja.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.