Zobacz pełną wersję : Statyw
Kamel112
03-02-2011, 15:51
Wiem że takich pytań było wiele ale nie znalazłem pytania akurat o ten statyw więc moje pytanie brzmi który z poniższych
- First 6003G czy
- silk pro 330DX
adolfik9501
03-02-2011, 19:48
Weź Slika, sprawdzona konstrukcja.
Drugi głos za Slikiem, statywy first wyglądają jak zabawki.
The Structorr
04-02-2011, 08:51
First 6003G
Tak z ciekawości zapytam. Co to za statyw o którym nawet google nie słyszało?
Ja też brał bym slika
edit:
już wiem, first to jakiś lokalny dystrybutor chińskiej tanizny. Po wpisaniu First 6003G w googlowej przeglądarce obrazków wyskoczyło 177 trafień i żadne nie było statywem. Wpisywanie "first tripod" raczej się mija z celem z wiadomych przyczyn ;) Dopiero "first statyw" coś tam wypluło, w większości trójnogi o jakości bazarowej...
Kamel112
04-02-2011, 10:07
Dzięki za rozwiązanie dylematu wezmę w takim razie silka. firsta oglądałem tylko w necie a ceną dorównywał silkowi z stąd było moje pytanie który. Jeszcze raz dzięki
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.