PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw



Kamel112
03-02-2011, 15:51
Wiem że takich pytań było wiele ale nie znalazłem pytania akurat o ten statyw więc moje pytanie brzmi który z poniższych
- First 6003G czy
- silk pro 330DX

adolfik9501
03-02-2011, 19:48
Weź Slika, sprawdzona konstrukcja.

markB
03-02-2011, 20:00
Drugi głos za Slikiem, statywy first wyglądają jak zabawki.

Greg77
04-02-2011, 06:36
Slik

The Structorr
04-02-2011, 08:51
First 6003G

Tak z ciekawości zapytam. Co to za statyw o którym nawet google nie słyszało?

Ja też brał bym slika

edit:

już wiem, first to jakiś lokalny dystrybutor chińskiej tanizny. Po wpisaniu First 6003G w googlowej przeglądarce obrazków wyskoczyło 177 trafień i żadne nie było statywem. Wpisywanie "first tripod" raczej się mija z celem z wiadomych przyczyn ;) Dopiero "first statyw" coś tam wypluło, w większości trójnogi o jakości bazarowej...

Kamel112
04-02-2011, 10:07
Dzięki za rozwiązanie dylematu wezmę w takim razie silka. firsta oglądałem tylko w necie a ceną dorównywał silkowi z stąd było moje pytanie który. Jeszcze raz dzięki