Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Statyw

  1. #1

    Post Statyw

    Wiem że takich pytań było wiele ale nie znalazłem pytania akurat o ten statyw więc moje pytanie brzmi który z poniższych
    - First 6003G czy
    - silk pro 330DX
    Nikon D5000 70-300 VR

  2. #2

    Domyślnie

    Weź Slika, sprawdzona konstrukcja.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  3. #3

    Domyślnie

    Drugi głos za Slikiem, statywy first wyglądają jak zabawki.

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kamel112 Zobacz posta
    First 6003G
    Tak z ciekawości zapytam. Co to za statyw o którym nawet google nie słyszało?

    Ja też brał bym slika

    edit:

    już wiem, first to jakiś lokalny dystrybutor chińskiej tanizny. Po wpisaniu First 6003G w googlowej przeglądarce obrazków wyskoczyło 177 trafień i żadne nie było statywem. Wpisywanie "first tripod" raczej się mija z celem z wiadomych przyczyn Dopiero "first statyw" coś tam wypluło, w większości trójnogi o jakości bazarowej...
    Ostatnio edytowane przez The Structorr ; 04-02-2011 o 09:00

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za rozwiązanie dylematu wezmę w takim razie silka. firsta oglądałem tylko w necie a ceną dorównywał silkowi z stąd było moje pytanie który. Jeszcze raz dzięki
    Nikon D5000 70-300 VR

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •