Zobacz pełną wersję : D200 - bkt
Pytanie do uzytkownikow D200.
Czy mozna zmienic wartosc ustawien w BKT?
Obecnie brak mi skoku o 2 EV (defaultowo mam skok 1, 3, 5)?
Skok EV można ustawić tylko w zakresie 0.3EV - 1EV, a ilość klatek 2-7 z tego co pamiętam...
Chyba sie zle wyrazilem.
Chodzi mi o to, zeby program byl ustawiony na +2, 0, -2.
Mozna to jakos skonfigurowac?
Chyba sie zle wyrazilem.
Chodzi mi o to, zeby program byl ustawiony na +2, 0, -2.No przeciez dostales wyrazna odpowiedz:
Skok EV można ustawić tylko w zakresie 0.3EV - 1EV
Skoro najwiekszy skok mozna ustawic tylko do co 1 EV, to jak chcesz wlaczyc +2, 0, -2, skoro to jest skok 2 EV?
Mozesz jedynie ustawic skok o 1 EV i zrobic 5 klatek, a nastepnie 2 z nich usunac.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.