PDA

Zobacz pełną wersję : D200 - bkt



Reed
31-01-2011, 11:09
Pytanie do uzytkownikow D200.
Czy mozna zmienic wartosc ustawien w BKT?
Obecnie brak mi skoku o 2 EV (defaultowo mam skok 1, 3, 5)?

morzon
31-01-2011, 11:42
Skok EV można ustawić tylko w zakresie 0.3EV - 1EV, a ilość klatek 2-7 z tego co pamiętam...

Reed
31-01-2011, 11:47
Chyba sie zle wyrazilem.
Chodzi mi o to, zeby program byl ustawiony na +2, 0, -2.
Mozna to jakos skonfigurowac?

stig
31-01-2011, 11:57
Chyba sie zle wyrazilem.
Chodzi mi o to, zeby program byl ustawiony na +2, 0, -2.No przeciez dostales wyrazna odpowiedz:


Skok EV można ustawić tylko w zakresie 0.3EV - 1EV

Skoro najwiekszy skok mozna ustawic tylko do co 1 EV, to jak chcesz wlaczyc +2, 0, -2, skoro to jest skok 2 EV?
Mozesz jedynie ustawic skok o 1 EV i zrobic 5 klatek, a nastepnie 2 z nich usunac.