Pytanie do uzytkownikow D200.
Czy mozna zmienic wartosc ustawien w BKT?
Obecnie brak mi skoku o 2 EV (defaultowo mam skok 1, 3, 5)?
Szukaj
Pytanie do uzytkownikow D200.
Czy mozna zmienic wartosc ustawien w BKT?
Obecnie brak mi skoku o 2 EV (defaultowo mam skok 1, 3, 5)?
Skok EV można ustawić tylko w zakresie 0.3EV - 1EV, a ilość klatek 2-7 z tego co pamiętam...
Chyba sie zle wyrazilem.
Chodzi mi o to, zeby program byl ustawiony na +2, 0, -2.
Mozna to jakos skonfigurowac?
No przeciez dostales wyrazna odpowiedz:
Skoro najwiekszy skok mozna ustawic tylko do co 1 EV, to jak chcesz wlaczyc +2, 0, -2, skoro to jest skok 2 EV?Skok EV można ustawić tylko w zakresie 0.3EV - 1EV
Mozesz jedynie ustawic skok o 1 EV i zrobic 5 klatek, a nastepnie 2 z nich usunac.
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
Skontaktuj się z nami