Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: D200 - bkt

  1. #1

    Domyślnie D200 - bkt

    Pytanie do uzytkownikow D200.
    Czy mozna zmienic wartosc ustawien w BKT?
    Obecnie brak mi skoku o 2 EV (defaultowo mam skok 1, 3, 5)?
    Reed
    Stopka w remoncie
    Flickr

  2. #2

    Domyślnie

    Skok EV można ustawić tylko w zakresie 0.3EV - 1EV, a ilość klatek 2-7 z tego co pamiętam...

  3. #3

    Domyślnie

    Chyba sie zle wyrazilem.
    Chodzi mi o to, zeby program byl ustawiony na +2, 0, -2.
    Mozna to jakos skonfigurowac?
    Reed
    Stopka w remoncie
    Flickr

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Reed Zobacz posta
    Chyba sie zle wyrazilem.
    Chodzi mi o to, zeby program byl ustawiony na +2, 0, -2.
    No przeciez dostales wyrazna odpowiedz:

    Skok EV można ustawić tylko w zakresie 0.3EV - 1EV
    Skoro najwiekszy skok mozna ustawic tylko do co 1 EV, to jak chcesz wlaczyc +2, 0, -2, skoro to jest skok 2 EV?
    Mozesz jedynie ustawic skok o 1 EV i zrobic 5 klatek, a nastepnie 2 z nich usunac.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •