PDA

Zobacz pełną wersję : Phase one



Jacek_Z
24-01-2011, 22:13
Każda z firm MF powinna mieć swój wątek :)
więc linkuję: http://www.optyczne.pl/3671-nowo%C5%9B%C4%87-Phase_One_IQ180__IQ160_i_IQ140.html
sensory nieco rosną, już jest 53.9×43.4 mm

kh29228
24-01-2011, 22:16
sensory może i rosną, ceny za cholere jakoś nie chcą spaść:(

Jacek_Z
24-01-2011, 22:57
Ja tez bym wolał nowoczesną (duży DR, nienajgorsze ISO 400, 800) matrycę ze 30-40 MPx za 20 tys zł. Ale nikt nie chce tego robić. Zmuszają ludzi do wydatkowania 40 tys USD. Agencje reklamowe zapłacą.

kh29228
25-01-2011, 20:42
a ja bym wolał nawet 12-14 Mpix, ale kryjącą kadr 6x7:)