Każda z firm MF powinna mieć swój wątek
więc linkuję: http://www.optyczne.pl/3671-nowo%C5%...0_i_IQ140.html
sensory nieco rosną, już jest 53.9×43.4 mm
Szukaj
Każda z firm MF powinna mieć swój wątek
więc linkuję: http://www.optyczne.pl/3671-nowo%C5%...0_i_IQ140.html
sensory nieco rosną, już jest 53.9×43.4 mm
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
sensory może i rosną, ceny za cholere jakoś nie chcą spaść![]()
Mamiya + Sony
Ja tez bym wolał nowoczesną (duży DR, nienajgorsze ISO 400, 800) matrycę ze 30-40 MPx za 20 tys zł. Ale nikt nie chce tego robić. Zmuszają ludzi do wydatkowania 40 tys USD. Agencje reklamowe zapłacą.
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
a ja bym wolał nawet 12-14 Mpix, ale kryjącą kadr 6x7![]()
Mamiya + Sony
Skontaktuj się z nami