Zobacz pełną wersję : PHOTOSHOP - pomocy
lukadegroot
21-01-2011, 21:18
Własnie próbuje stworzyc tryptyk używając CS4.
Napotykam na polecenie: PLIK - UMIEŚĆ - problem w tym, że w MENU w CS4 w zakładce PLIK nie mam opcji UMIEŚĆ
Czy możecie sprawdzić czy u was tego też nie ma. Ewentualnie gzie to się podziało...
Pozdrawiam
Chcesz umieścić plik jako nową warstwę? Jeśli tak to otwórz plik w nowym oknie i przeciągnij jedno na drugie.
lukadegroot
21-01-2011, 22:02
Chcesz umieścić plik jako nową warstwę? Jeśli tak to otwórz plik w nowym oknie i przeciągnij jedno na drugie.
na nowym dokumencie potrzebuje użyć polecenia UMIEŚĆ - wkleja to zdjęcie z możliwością skalowania, żeby można było ułożyć np. tryptyk. ja tego polecenia UMIEŚĆ nie mogę znaleźć !!!
cavalieres
21-01-2011, 22:13
A nie możesz tak jak mówi Mikołaj, otworzyć sobie plik w osobnym oknie, potem przenieść na okno z projektem, który robisz, później ctr+t i układasz, przenosisz zdjęcie jak tylko chcesz?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.