PDA

Zobacz pełną wersję : PHOTOSHOP - pomocy



lukadegroot
21-01-2011, 21:18
Własnie próbuje stworzyc tryptyk używając CS4.
Napotykam na polecenie: PLIK - UMIEŚĆ - problem w tym, że w MENU w CS4 w zakładce PLIK nie mam opcji UMIEŚĆ

Czy możecie sprawdzić czy u was tego też nie ma. Ewentualnie gzie to się podziało...

Pozdrawiam

Mikołaj
21-01-2011, 21:41
Chcesz umieścić plik jako nową warstwę? Jeśli tak to otwórz plik w nowym oknie i przeciągnij jedno na drugie.

lukadegroot
21-01-2011, 22:02
Chcesz umieścić plik jako nową warstwę? Jeśli tak to otwórz plik w nowym oknie i przeciągnij jedno na drugie.

na nowym dokumencie potrzebuje użyć polecenia UMIEŚĆ - wkleja to zdjęcie z możliwością skalowania, żeby można było ułożyć np. tryptyk. ja tego polecenia UMIEŚĆ nie mogę znaleźć !!!

cavalieres
21-01-2011, 22:13
A nie możesz tak jak mówi Mikołaj, otworzyć sobie plik w osobnym oknie, potem przenieść na okno z projektem, który robisz, później ctr+t i układasz, przenosisz zdjęcie jak tylko chcesz?