Własnie próbuje stworzyc tryptyk używając CS4.
Napotykam na polecenie: PLIK - UMIEŚĆ - problem w tym, że w MENU w CS4 w zakładce PLIK nie mam opcji UMIEŚĆ
Czy możecie sprawdzić czy u was tego też nie ma. Ewentualnie gzie to się podziało...
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami