Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie PHOTOSHOP - pomocy

    Własnie próbuje stworzyc tryptyk używając CS4.
    Napotykam na polecenie: PLIK - UMIEŚĆ - problem w tym, że w MENU w CS4 w zakładce PLIK nie mam opcji UMIEŚĆ

    Czy możecie sprawdzić czy u was tego też nie ma. Ewentualnie gzie to się podziało...

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Chcesz umieścić plik jako nową warstwę? Jeśli tak to otwórz plik w nowym oknie i przeciągnij jedno na drugie.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikołaj Zobacz posta
    Chcesz umieścić plik jako nową warstwę? Jeśli tak to otwórz plik w nowym oknie i przeciągnij jedno na drugie.
    na nowym dokumencie potrzebuje użyć polecenia UMIEŚĆ - wkleja to zdjęcie z możliwością skalowania, żeby można było ułożyć np. tryptyk. ja tego polecenia UMIEŚĆ nie mogę znaleźć !!!

  4. #4

    Domyślnie

    A nie możesz tak jak mówi Mikołaj, otworzyć sobie plik w osobnym oknie, potem przenieść na okno z projektem, który robisz, później ctr+t i układasz, przenosisz zdjęcie jak tylko chcesz?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •