jag
13-01-2011, 11:26
witam
po dlugiej przerwie wracam do zdjec,bardzo duzo mam do przypomnienia wiec siedze od paru dni i przegladam rozne fora itp.
mam pytanie do fachowcow odnosnie zdjec w ruchu.jade w gory w niedziele na snowboard i postanowilem zabrac mojego nikona .PYTANIE :czy sie kierowac odnosnie focenia w ruchu:swiatlo,snieg,wb itp..jakis tutorial?,jakis watek na tym forum moze?(moze cos przegapilem na tym forum)prosze o wskazowki
dzieki rafal
po dlugiej przerwie wracam do zdjec,bardzo duzo mam do przypomnienia wiec siedze od paru dni i przegladam rozne fora itp.
mam pytanie do fachowcow odnosnie zdjec w ruchu.jade w gory w niedziele na snowboard i postanowilem zabrac mojego nikona .PYTANIE :czy sie kierowac odnosnie focenia w ruchu:swiatlo,snieg,wb itp..jakis tutorial?,jakis watek na tym forum moze?(moze cos przegapilem na tym forum)prosze o wskazowki
dzieki rafal