PDA

Zobacz pełną wersję : Gracze komputerowi RTS



ropusz
08-01-2011, 01:17
Naszła mnie ochota w coś zagrać. Znacie jakiegoś RTS z czasów rycerskich co byłoby dużo walk a nie było konieczności wydobywania surowca, budowania budynków i takich tam?

jackrabbit
08-01-2011, 01:19
medieval total war?

natus
08-01-2011, 01:27
zdecydowanie Medieval 2 Total War

velaskez
08-01-2011, 01:34
Wszystkie total łory wymiatają. Ale jeśli chodzi o rycerskie czasy to tylko medieval...

ropusz
08-01-2011, 01:42
Wolałbym coś z mniejszą ilością ludzi, coś jak Company of Heroes tylko z czasów rycerskich.

ropusz
10-01-2011, 20:30
Dla potomnych. Nie znalazłem co prawda tego co chciałem, ale trafiłem na grę Mount&Blade. Jest super. Sami rycerze, bez jakiś magów i innych elfów czy potworów. Prowadzenie bitwy na koniu bardzo fajnie zrobione. Opanowanie podległych jednostek nie jest tak rozbudowane i skomplikowane, jak w Total War i dobrze bo można się skupić na tym co najważniejsze czyli siekaniu toporem. Możemy uczestniczyć w oblężeniu twierdzy, jako jeden z kilkuset rycerzy, prowadzić turnieje z lancami. No po prostu cud-miód.

Tylko uwaga, bo gra wciąga - przed ostatnie trzy noce spałem po max 4 godziny ;)