PDA

Zobacz pełną wersję : Grip



Empire
05-01-2011, 17:21
Witam.
Kupiłem sobie na alledrogo ten grip do mojego d3000 : http://allegro.pl/nikon-d3000-d60-d40x-d40-battery-pack-grip-mb-d40-i1392089203.html
Przyszdeł i gdy podłonczam go i wkładam baterie, aparat działa , włancza się , lecz gdy naciskam spust migawki ten z gripa nic się nie dzieje... Czy to wina gripa czy słabej baterii? czy czego?

adolfik9501
05-01-2011, 17:36
Zacytuję fragment opisu z aukcji: "Grip posiada przycisk wyzwalania migawki ułatwiający pracę w pozycji pionowej (aparat należy ustawić w tryb wyzwalania pilotem)."

Empire
05-01-2011, 17:38
A jak to ustawić? Byłbym BARDZO wdzięczny..
@wikary
Tak ale jak to włączyć? Ten tryb?

wikary
05-01-2011, 17:39
"...Grip posiada przycisk wyzwalania migawki ułatwiający pracę w pozycji pionowej (aparat należy ustawić w tryb wyzwalania pilotem)..."
...o to chodzi?

adolfik9501
05-01-2011, 17:41
A jak to ustawić? Byłbym BARDZO wdzięczny..

Strona 53 w instrukcji.

Bartek1218
05-01-2011, 17:42
Kolego musisz D3000 przestawić w tryb pilota. Tam gdzie ustawiasz zdjęcia seryjne itp. Prawdopodobnie również na gripie masz włącznik. Po prostu jest to spowodowane tym że D3000 jak i D60 i D40 nigdy nie były przeznaczone do pracy z gripem.

Empire
05-01-2011, 17:43
Ok Ok juz mam znalazłem ;p
Dzięki wszystkim.