Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Grip

  1. #1

    Domyślnie Grip

    Witam.
    Kupiłem sobie na alledrogo ten grip do mojego d3000 : http://allegro.pl/nikon-d3000-d60-d4...392089203.html
    Przyszdeł i gdy podłonczam go i wkładam baterie, aparat działa , włancza się , lecz gdy naciskam spust migawki ten z gripa nic się nie dzieje... Czy to wina gripa czy słabej baterii? czy czego?

  2. #2

    Domyślnie

    Zacytuję fragment opisu z aukcji: "Grip posiada przycisk wyzwalania migawki ułatwiający pracę w pozycji pionowej (aparat należy ustawić w tryb wyzwalania pilotem)."
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  3. #3

    Domyślnie

    A jak to ustawić? Byłbym BARDZO wdzięczny..
    @wikary
    Tak ale jak to włączyć? Ten tryb?
    Ostatnio edytowane przez Empire ; 05-01-2011 o 17:42

  4. #4

    Domyślnie

    "...Grip posiada przycisk wyzwalania migawki ułatwiający pracę w pozycji pionowej (aparat należy ustawić w tryb wyzwalania pilotem)..."
    ...o to chodzi?
    Z6III_10_10-Fisheye_14-30_15-Shift_24-120_26_28-75_45_50_105_100-400_180-600_TC2.0_DJI

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Empire Zobacz posta
    A jak to ustawić? Byłbym BARDZO wdzięczny..
    Strona 53 w instrukcji.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  6. #6

    Domyślnie

    Kolego musisz D3000 przestawić w tryb pilota. Tam gdzie ustawiasz zdjęcia seryjne itp. Prawdopodobnie również na gripie masz włącznik. Po prostu jest to spowodowane tym że D3000 jak i D60 i D40 nigdy nie były przeznaczone do pracy z gripem.
    D60|L100|18 - 55 f3.5 - 5.6G|35 f1.8G|SB700| i sporo chęci

  7. #7

    Domyślnie

    Ok Ok juz mam znalazłem ;p
    Dzięki wszystkim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •