Zobacz pełną wersję : Zaćma
Dla maniakow fotografii gwiezdnej ;)
http://www.optyczne.pl/3584-nowo%C5%9B%C4%87-Sfotografuj_za%C4%87mienie_S%C5%82o%C5%84ca!.html
stecarlos
02-01-2011, 15:28
Mam już przygotowany 1 kompakt do kręcenia filmu i teleskop z lustrzanką do zdjęć.
heh, trzymajcie kciuki za brak zachmurzenia... :D
login_87
02-01-2011, 16:47
hmm nie powiem wybral bym sie ale jesli na poludniu ma byc nie najlepsza pogoda na dodatek brak stawywu i nie za dluga ogniskowa... CHyba trzeba poczekac do marca 2015 :/
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.