PDA

Zobacz pełną wersję : Zaćma



Slon
02-01-2011, 13:54
Dla maniakow fotografii gwiezdnej ;)
http://www.optyczne.pl/3584-nowo%C5%9B%C4%87-Sfotografuj_za%C4%87mienie_S%C5%82o%C5%84ca!.html

stecarlos
02-01-2011, 15:28
Mam już przygotowany 1 kompakt do kręcenia filmu i teleskop z lustrzanką do zdjęć.

credka
02-01-2011, 15:33
heh, trzymajcie kciuki za brak zachmurzenia... :D

login_87
02-01-2011, 16:47
hmm nie powiem wybral bym sie ale jesli na poludniu ma byc nie najlepsza pogoda na dodatek brak stawywu i nie za dluga ogniskowa... CHyba trzeba poczekac do marca 2015 :/