Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zaćma

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Mam już przygotowany 1 kompakt do kręcenia filmu i teleskop z lustrzanką do zdjęć.
    Jestem leniwy, ale z tym walczę.
    Nie chce mi się włączyć komputera, ale jednak znajduje w sobie tyle siły, żeby go włączyć.

  3. #3

    Domyślnie

    heh, trzymajcie kciuki za brak zachmurzenia...

  4. #4

    Domyślnie

    hmm nie powiem wybral bym sie ale jesli na poludniu ma byc nie najlepsza pogoda na dodatek brak stawywu i nie za dluga ogniskowa... CHyba trzeba poczekac do marca 2015 :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •