Zobacz pełną wersję : na Nowy Rok :)
Hej
Czego sobie życzycie na Nowy Rok ?
Ja wam życzę super aparatów, dobrego światła i nie uciekających kadrów
a po za tym szczęścia rodzinnego i sukcesów w pracy.
Pozdrawiam
Michał
robin102
31-12-2010, 15:34
Ja Wam życzę zdrowia i jeszcze raz zdrowia bo to najważniejsze, wszystko reszta jest do nabycia, a w promocji pięknego światła. Sobie życzę wytrwałości w walce z nałogiem internetowym :) czyli jak najmniej czasu przed komputerem.
Dołączam się do powyższych życzeń z tą różnicą, że głównie życzę Wam dużo szczęścia, bo jak to ktoś kiedyś napisał, Ci co płynęli Titaniciem byli zdrowi tylko szczęścia im zabrakło ;)
pmsphotography
31-12-2010, 15:44
Wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, szczęścia i pieniąchów ;-)
fotograf58
31-12-2010, 15:53
Życzenia będą skromne - Wszystkiego Najlepszego :)
Damiankck
31-12-2010, 15:54
Dołączam się do powyższych życzeń z tą różnicą, że głównie życzę Wam dużo szczęścia, bo jak to ktoś kiedyś napisał, Ci co płynęli Titaniciem byli zdrowi tylko szczęścia im zabrakło ;)
http://demotywatory.pl/2458210/W-Nowym-Roku
ode mnie duzo zdrowia i swiatła !
pozdrawiam :)
szczęścia i cierpliwości ;) drodzy koledzy i koleżanki.
To ja się też dołączę :D
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, zdrówka, miłości i szybkiej emerytury=więcej czasu na fotografowanie oczywiście tym którzy nie zarabiają na foceniu :D
A dla tych którzy chcieliby się zrewanżować
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img547.imageshack.us/i/yczeniao.jpg/)
Pozdrawiam
Psychotrop
31-12-2010, 17:20
czyli dzień, jak co dzień :D
ja tam zawsze wszystkim życzę wszystkiego :)
zatem wszystkiego czego sobie życzycie i jeszcze więcej dobrego (tak na dokładkę ode mnie) :)
a no i lekkiego kacyka (tym pijącym) :)
ja życze wam wszystko co powyżęj ale też żebyście po cało nocnej imprezie następnego dnia nie dopadło Was kacycho
no i oczywiście życze Małej Marysi o której była mowa powrotu do zdrowia ;]
Paablitos
31-12-2010, 19:31
Zdrowia przede wszystkiem... Zrealizowania prawie wszystkich marzen i planow (niech cos tam zostanie jeszcze na przyszlosc)...i pokory wobec rzeczy na ktore nie macie wplywu. Tego zycze Wam i sobie rowniez.
Na 2011:
zdrowia, spokoju, wolnego czasu, udanych zdjęć, pieniążków oraz wszystkiego co wymyślicie!
Ja także chciałbym Wam życzyć w nowym 2011 roku dużo zdrowia oraz tego co najlepsze.
A ja Wam życzę dużo zdrowia, bo zdrowie najważniejsze. Jak będzie zdrowie to już szczęście. I do tego dużo pięknego światła.
sprocket
31-12-2010, 22:50
Wiecej udanych zdjec i zadowolenia wam zycze :)
jak już wyżej napisano:
Z D R O W I A
:)
To ja też życzę szczęśliwego Nowego Roku, aby był lepszy niż 2010. :)
t0nnelier
31-12-2010, 23:33
radości i pomyślności w 2011
krzysztofz24
31-12-2010, 23:37
Swiatelka, udanych kadrow i najlepszego w Nowym Roku:-)
zdrowia to ja mam po pachy a D3s nie więc tego bym chciał :)
ja Wam życzę dużo zdrowia szczęścia i pomyślności.
Spełnienia obecnych marzeń oraz wciąż nowych marzeń i dążeń.
woytec60
01-01-2011, 14:37
Wszystkim Nikoniarzom życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku :)
Oby tylko gorszy nie był...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.