Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: na Nowy Rok :)

  1. #1

    Domyślnie na Nowy Rok :)

    Hej
    Czego sobie życzycie na Nowy Rok ?

    Ja wam życzę super aparatów, dobrego światła i nie uciekających kadrów
    a po za tym szczęścia rodzinnego i sukcesów w pracy.

    Pozdrawiam
    Michał
    Nikon FX Tamron Tokina Nikkor Sigma Lowepro Panagor

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Ja Wam życzę zdrowia i jeszcze raz zdrowia bo to najważniejsze, wszystko reszta jest do nabycia, a w promocji pięknego światła. Sobie życzę wytrwałości w walce z nałogiem internetowym czyli jak najmniej czasu przed komputerem.

  3. #3

    Domyślnie

    Dołączam się do powyższych życzeń z tą różnicą, że głównie życzę Wam dużo szczęścia, bo jak to ktoś kiedyś napisał, Ci co płynęli Titaniciem byli zdrowi tylko szczęścia im zabrakło
    opis w fazie przygotowań ...

  4. #4

    Domyślnie

    Wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, szczęścia i pieniąchów

  5. #5

    Domyślnie

    Życzenia będą skromne - Wszystkiego Najlepszego

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piwkoo Zobacz posta
    Dołączam się do powyższych życzeń z tą różnicą, że głównie życzę Wam dużo szczęścia, bo jak to ktoś kiedyś napisał, Ci co płynęli Titaniciem byli zdrowi tylko szczęścia im zabrakło
    http://demotywatory.pl/2458210/W-Nowym-Roku


    ode mnie duzo zdrowia i swiatła !
    pozdrawiam
    NIKON

  7. #7

    Domyślnie

    szczęścia i cierpliwości drodzy koledzy i koleżanki.
    FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
    "The wicked flee when none pursueth..."

  8. #8

    Domyślnie

    To ja się też dołączę
    Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, zdrówka, miłości i szybkiej emerytury=więcej czasu na fotografowanie oczywiście tym którzy nie zarabiają na foceniu

    A dla tych którzy chcieliby się zrewanżować

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez _QMAN_ ; 31-12-2010 o 16:40
    | D600 | T28-75 | N70-300VR | SY14 | N50/1.8 | N85/1.8 | T135/2.8 | Metz 58 AF-1 | Nissin Di 622 | .....
    [email protected]

  9. #9

    Domyślnie

    czyli dzień, jak co dzień
    ja tam zawsze wszystkim życzę wszystkiego

    zatem wszystkiego czego sobie życzycie i jeszcze więcej dobrego (tak na dokładkę ode mnie)

    a no i lekkiego kacyka (tym pijącym)
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  10. #10

    Domyślnie

    ja życze wam wszystko co powyżęj ale też żebyście po cało nocnej imprezie następnego dnia nie dopadło Was kacycho
    no i oczywiście życze Małej Marysi o której była mowa powrotu do zdrowia ;]
    D90

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •