Hej
Czego sobie życzycie na Nowy Rok ?
Ja wam życzę super aparatów, dobrego światła i nie uciekających kadrów
a po za tym szczęścia rodzinnego i sukcesów w pracy.
Pozdrawiam
Michał
Szukaj
Hej
Czego sobie życzycie na Nowy Rok ?
Ja wam życzę super aparatów, dobrego światła i nie uciekających kadrów
a po za tym szczęścia rodzinnego i sukcesów w pracy.
Pozdrawiam
Michał
Nikon FX Tamron Tokina Nikkor Sigma Lowepro Panagor
Ja Wam życzę zdrowia i jeszcze raz zdrowia bo to najważniejsze, wszystko reszta jest do nabycia, a w promocji pięknego światła. Sobie życzę wytrwałości w walce z nałogiem internetowymczyli jak najmniej czasu przed komputerem.
Dołączam się do powyższych życzeń z tą różnicą, że głównie życzę Wam dużo szczęścia, bo jak to ktoś kiedyś napisał, Ci co płynęli Titaniciem byli zdrowi tylko szczęścia im zabrakło![]()
opis w fazie przygotowań ...
Wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, szczęścia i pieniąchów![]()
Życzenia będą skromne - Wszystkiego Najlepszego![]()
http://demotywatory.pl/2458210/W-Nowym-Roku
ode mnie duzo zdrowia i swiatła !
pozdrawiam![]()
NIKON
szczęścia i cierpliwościdrodzy koledzy i koleżanki.
FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
"The wicked flee when none pursueth..."
Ostatnio edytowane przez _QMAN_ ; 31-12-2010 o 16:40
| D600 | T28-75 | N70-300VR | SY14 | N50/1.8 | N85/1.8 | T135/2.8 | Metz 58 AF-1 | Nissin Di 622 | .....
[email protected]
czyli dzień, jak co dzień
ja tam zawsze wszystkim życzę wszystkiego
zatem wszystkiego czego sobie życzycie i jeszcze więcej dobrego (tak na dokładkę ode mnie)
a no i lekkiego kacyka (tym pijącym)![]()
Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki
ja życze wam wszystko co powyżęj ale też żebyście po cało nocnej imprezie następnego dnia nie dopadło Was kacycho
no i oczywiście życze Małej Marysi o której była mowa powrotu do zdrowia ;]
D90
Skontaktuj się z nami