PDA

Zobacz pełną wersję : Nazwa Fotoblogu



chodnik
31-12-2010, 01:11
Witam,

ogólnie to jestem bardzo pomysłowy ale dziś nadszedł kryzys ;/
poszukuje nazwy dla swojego fotoblogu. Niestety nic nie wymyśliłem a teraz proszę was o pomoc w tym temacie


Za kazdą podpowiedź i nazwę bardzo dziękuje
Pozdrawiam

Otiv
31-12-2010, 01:16
-_-

Greg77
31-12-2010, 01:47
chodnik PHOTOGRAPHY:lol:

prz3mo
31-12-2010, 01:51
fotochodnik :-P

chodnik
31-12-2010, 02:02
już mam

haki
31-12-2010, 02:13
pochwal się;)

chodnik
31-12-2010, 02:33
http://www.photoblog.pl/man36

oczywiście fotografie są wypocinami nowicjusza ale oczekuje komentarzy i wskazówek,
niestety skończył mi sie na dziś przydzielenie zdjęć na fotoblog, al mam więcej zdjęć

Locter
31-12-2010, 05:28
http://www.photoblog.pl/man36

oczywiście fotografie są wypocinami nowicjusza ale oczekuje komentarzy i wskazówek,
niestety skączył mi sie na dziś przydzielenie zdjęć na fotoblog, al mam więcej zdjęć

Cóż za wspaniały, minimalistyczny design, i ten brak reklam... nie ma to jak wyczucie smaku.

Boryszuk
31-12-2010, 09:24
Cóż za wspaniały, minimalistyczny design, i ten brak reklam... nie ma to jak wyczucie smaku.

Tak, dokładnie. Elegancja wywodzi się z prostoty!

Jastrząb
31-12-2010, 10:39
:mrgreen:

prz3mo
31-12-2010, 10:50
Coś mi się wydaje, że temat miał na celu reklamę bloga ;)

Imago
31-12-2010, 10:52
Reklamy na Photoblogu są w przypadku darmowych kont, więc za reklamy kolegi nie strofujcie. ;)
Fotochodnik wydaje mi się ciekawszą nazwą dla fotobloga niż man36 no ale ja się nie znam. :cool:

pinquin
31-12-2010, 11:28
A nie lepiej założyć bloga gdzieś gdzie nie ma reklam i limitów??

Imago
31-12-2010, 11:39
To zależy od autora tematu. Każdy wybiera co mu pasuje. ;)

spiritwood
31-12-2010, 11:47
Ja bym nazwę jeszcze uprościł.

Po prostu: chodnik.

Pumexior
31-12-2010, 11:49
Photoblog nie jest najlepszym miejscem do umieszczania "normalnych" zdjęć ;) Ale jeśli chcesz komentarze typu: ":************, :))))))))))))))))), słitttttttttt" to spoko, rozumiem.

chodnik
31-12-2010, 12:53
A nie lepiej założyć bloga gdzieś gdzie nie ma reklam i limitów??

a jeat taka?



Photoblog nie jest najlepszym miejscem do umieszczania "normalnych" zdjęć ;) Ale jeśli chcesz komentarze typu: ":************, :))))))))))))))))), słitttttttttt" to spoko, rozumiem.

to gdzie mam wrzucać zdjęcia?
nie zależy mi na takich komentarzach bo sam tego nie lubie ;]

Rafał_Sz
31-12-2010, 13:00
No i ktoś tu zaliczył chodnik... :D

Foto7
31-12-2010, 13:02
Blogger (https://www.google.com/accounts/NewAccount?service=blogger&continue=https%3A%2F%2Fwww.blogger.com%2Floginz%3F d%3D%252Fcreate-blog.g%26a%3DADD_SERVICE_FLAG&hl=pl&sendvemail=true&followup=https%3A%2F%2Fwww.blogger.com%2Floginz%3F d%3D%252Fhome%26a%3DSERVICE_ONLY&naui=8). Najłatwiej najszybciej i przyjemnie polecam.

chodnik
31-12-2010, 13:13
dzięki, skorzystam ;]

już załorzyłem i wstawiłem pierwsze fotografie, dzięki ;]

http://fotochodnik.blogspot.com/

chodnik
31-12-2010, 13:24
Coś mi się wydaje, że temat miał na celu reklamę bloga ;)

wcale nie miałem takiego zamiaru, poprostu przyszedł kryzys i nie mogłem wymyśleć nic ;/

pinquin
31-12-2010, 13:27
a jeat taka?




to gdzie mam wrzucać zdjęcia?
nie zależy mi na takich komentarzach bo sam tego nie lubie ;]

Popieram. Blogger. Kliknij w mój podpis. Blog na bloggerze.