Zobacz pełną wersję : Nazwa Fotoblogu
Witam,
ogólnie to jestem bardzo pomysłowy ale dziś nadszedł kryzys ;/
poszukuje nazwy dla swojego fotoblogu. Niestety nic nie wymyśliłem a teraz proszę was o pomoc w tym temacie
Za kazdą podpowiedź i nazwę bardzo dziękuje
Pozdrawiam
http://www.photoblog.pl/man36
oczywiście fotografie są wypocinami nowicjusza ale oczekuje komentarzy i wskazówek,
niestety skończył mi sie na dziś przydzielenie zdjęć na fotoblog, al mam więcej zdjęć
http://www.photoblog.pl/man36
oczywiście fotografie są wypocinami nowicjusza ale oczekuje komentarzy i wskazówek,
niestety skączył mi sie na dziś przydzielenie zdjęć na fotoblog, al mam więcej zdjęć
Cóż za wspaniały, minimalistyczny design, i ten brak reklam... nie ma to jak wyczucie smaku.
Boryszuk
31-12-2010, 09:24
Cóż za wspaniały, minimalistyczny design, i ten brak reklam... nie ma to jak wyczucie smaku.
Tak, dokładnie. Elegancja wywodzi się z prostoty!
Jastrząb
31-12-2010, 10:39
:mrgreen:
Coś mi się wydaje, że temat miał na celu reklamę bloga ;)
Reklamy na Photoblogu są w przypadku darmowych kont, więc za reklamy kolegi nie strofujcie. ;)
Fotochodnik wydaje mi się ciekawszą nazwą dla fotobloga niż man36 no ale ja się nie znam. :cool:
A nie lepiej założyć bloga gdzieś gdzie nie ma reklam i limitów??
To zależy od autora tematu. Każdy wybiera co mu pasuje. ;)
spiritwood
31-12-2010, 11:47
Ja bym nazwę jeszcze uprościł.
Po prostu: chodnik.
Pumexior
31-12-2010, 11:49
Photoblog nie jest najlepszym miejscem do umieszczania "normalnych" zdjęć ;) Ale jeśli chcesz komentarze typu: ":************, :))))))))))))))))), słitttttttttt" to spoko, rozumiem.
A nie lepiej założyć bloga gdzieś gdzie nie ma reklam i limitów??
a jeat taka?
Photoblog nie jest najlepszym miejscem do umieszczania "normalnych" zdjęć ;) Ale jeśli chcesz komentarze typu: ":************, :))))))))))))))))), słitttttttttt" to spoko, rozumiem.
to gdzie mam wrzucać zdjęcia?
nie zależy mi na takich komentarzach bo sam tego nie lubie ;]
Rafał_Sz
31-12-2010, 13:00
No i ktoś tu zaliczył chodnik... :D
Blogger (https://www.google.com/accounts/NewAccount?service=blogger&continue=https%3A%2F%2Fwww.blogger.com%2Floginz%3F d%3D%252Fcreate-blog.g%26a%3DADD_SERVICE_FLAG&hl=pl&sendvemail=true&followup=https%3A%2F%2Fwww.blogger.com%2Floginz%3F d%3D%252Fhome%26a%3DSERVICE_ONLY&naui=8). Najłatwiej najszybciej i przyjemnie polecam.
dzięki, skorzystam ;]
już załorzyłem i wstawiłem pierwsze fotografie, dzięki ;]
http://fotochodnik.blogspot.com/
Coś mi się wydaje, że temat miał na celu reklamę bloga ;)
wcale nie miałem takiego zamiaru, poprostu przyszedł kryzys i nie mogłem wymyśleć nic ;/
a jeat taka?
to gdzie mam wrzucać zdjęcia?
nie zależy mi na takich komentarzach bo sam tego nie lubie ;]
Popieram. Blogger. Kliknij w mój podpis. Blog na bloggerze.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.