Witam,
ogólnie to jestem bardzo pomysłowy ale dziś nadszedł kryzys ;/
poszukuje nazwy dla swojego fotoblogu. Niestety nic nie wymyśliłem a teraz proszę was o pomoc w tym temacie
Za kazdą podpowiedź i nazwę bardzo dziękuje
Pozdrawiam
Szukaj
Witam,
ogólnie to jestem bardzo pomysłowy ale dziś nadszedł kryzys ;/
poszukuje nazwy dla swojego fotoblogu. Niestety nic nie wymyśliłem a teraz proszę was o pomoc w tym temacie
Za kazdą podpowiedź i nazwę bardzo dziękuje
Pozdrawiam
chodnik PHOTOGRAPHY![]()
Nikon http://greg77.com/
fotochodnik![]()
już mam
pochwal się![]()
http://www.photoblog.pl/man36
oczywiście fotografie są wypocinami nowicjusza ale oczekuje komentarzy i wskazówek,
niestety skończył mi sie na dziś przydzielenie zdjęć na fotoblog, al mam więcej zdjęć
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 31-12-2010 o 10:33 Powód: ORTO! ("skączył")
Skontaktuj się z nami