drMarco
28-12-2010, 21:51
Witam. Mam pytanie. Stałem się Gwiazdkowym użytkownikiem statywu Giottos MT9242 który sprezentowała mi małżonka.
http://fotozakupy.pl/oferta/produkt,10174s
Poszperałem w necie i zastanawiam się czy 3kg udźwigu wystarczą do D90 z 70-200 i okresowo lampą błyskową.
Statyw posiada głowicę kulową. W sklepie znalazłem coś takiego MF 190XPROB+804RC2 za niewielką dopłatą (250zł).
http://www.fotoforma.pl/manfrotto-190x-prob-+-804rc4-o_l_2366.html
MF ma wysuw kolumny w poziomie. Chciałem Giottos 9350
http://fotozakupy.pl/statyw/giottos-mt-9350,10230s
ale nie mogą zciągnąć do sklepu. Pomóżcie co zrobić wymieniać czy zostawić. Statyw potrzebny do przyrody, krajobrazów i portretów. Giottos daje w zestawie torbę, pasek na ramię i zestaw kluczy dokręcających.
Proszę o podpowiedź.
Pozdrawiam.
Użytkowanie zapewne dożywotnie :P
http://fotozakupy.pl/oferta/produkt,10174s
Poszperałem w necie i zastanawiam się czy 3kg udźwigu wystarczą do D90 z 70-200 i okresowo lampą błyskową.
Statyw posiada głowicę kulową. W sklepie znalazłem coś takiego MF 190XPROB+804RC2 za niewielką dopłatą (250zł).
http://www.fotoforma.pl/manfrotto-190x-prob-+-804rc4-o_l_2366.html
MF ma wysuw kolumny w poziomie. Chciałem Giottos 9350
http://fotozakupy.pl/statyw/giottos-mt-9350,10230s
ale nie mogą zciągnąć do sklepu. Pomóżcie co zrobić wymieniać czy zostawić. Statyw potrzebny do przyrody, krajobrazów i portretów. Giottos daje w zestawie torbę, pasek na ramię i zestaw kluczy dokręcających.
Proszę o podpowiedź.
Pozdrawiam.
Użytkowanie zapewne dożywotnie :P