PDA

Zobacz pełną wersję : operator voip



rafulec
28-12-2010, 10:39
zamienię obecnego operatora voip na takiego któremu nie sprawi problemu wysłanie faktury,
który oferuje działającą pomoc techniczną. oczekiwania: przejęcie nowego klienta z 3 numerami telefonicznymi
usługa wirtualnego faxy, możliwość "wdzwaniania się"

istotna również jest cena, oferte firmy freeconet chyba odrzucę za 4 krotnie wyższy abonament
dla osoby która przenosi numer od innego operatora :(

możecie coś polecić ???

sokrates
28-12-2010, 15:48
Mogę polecić Crowley ale nie wiem czy ci się opłaci z 3 kontami.... do tanich nie należą.

rb_zg
28-12-2010, 17:29
Ja od 2 lat mam dwa numery w Tartel (aktualnie Halonet). Co prawda nie potrzebuję faktur, ale w panelu widzę że jest taka możliwość.
Mam od nich numer głosowy i nr wirtualnego faxu. Wadą faxu jest możliwość wysyłania faksów tylko z panelu administracyjnego i z ograniczeniem na wielkość pdfa do 1MB. Z tym że ja bardziej potrzebuję do odbierania faksów, a tu usługa działa bezbłędnie.
Oprerator obsługuje kodek G.711, a więc bardzo przyzwoitą jakość rozmów. Ceny jak na moje potrzeby ma również przyzwoite.

robert4you
28-12-2010, 18:23
T2 - używam polecam

michaeel
30-12-2010, 01:26
a może http://www.freeconet.pl/ będzie odpowiedni?

mpwt
30-12-2010, 01:59
a może http://www.freeconet.pl/ będzie odpowiedni?

Taaaa...


oferte firmy freeconet chyba odrzucę za 4 krotnie wyższy abonament